Új hozzászólás Aktív témák

  • Rinocerosz

    senior tag

    válasz Aryon87 #9789 üzenetére

    Szerintem mindenek előtt egy Gyári adatok visszaállítást csinálj mert az a legbiztosabb. Sajnos downgrade-t nem ma csináltam már én sem. Nem tudom, hogy mennyire működhet, de ahogy olvasgatom nincs nagy mágia.

    Elviekben:

    Letöltöd: Frija, Odin, Samsung usb driver, android 11-es utolsó firmware.
    A Sammobile-on fent vannak a régebbi romok. Ott ha megnézed a PDA, CSC, és beilleszted a frijába(manual) + phone kódot beírod akkor szerintem leszedi az utolsó android 11-et.
    Utána kicsomagolod(5fájl) és beilleszted az Odinba értelemszerüen BL, AP, CP, CSC(home_css megmarad minden adat, simánál mindent resetel). F.reset time es auto reboot pipa bár azt hiszem az alapból is úgy van.
    A telefont Download módba rakod:
    Kikapcsolod utána Hangerő le+fel nyomvatar és csatlakoztatod a kábelt aminek a másik vege egy működő gépbe megy. Ekkor belép Download modba (elvileg). A továbblépéshez egy hangerő fel.
    Utána már lehet indítani az odint és szépen lassan megcsinálja. Utána majd magának lassan újra indul.

    Ez csak elmélet sajnos, nem próbáltam úgyhogy csak ssaját elelőségre. Nem szeretném ha miattam lenne baja a telefonnak.

Új hozzászólás Aktív témák