Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz DeFranco #243 üzenetére

    Bakker,

    1. úgy csinálsz, mintha tettem volna kategorikus kijelentést, ami nem történt meg... a legkategorikusabb kijelentésem annyi volt a témában, hogy "sajnos nincs minden esetben úgy, hogy annyira könnyű megtalálni a megoldást Windows esetében a problémára" és erre hoztam saját példát.

    2. írtam az eredeti problémafelvetésben, hogy végigzongoráztam a Guglit, mielőtt feltettem volna a kérdésemet.

    3. az adott fórumon a flash kimerül ugyanolyan emotikonokban, mint amik a PH!-n találhatóak, de azok jelen voltak az oldalon mindegyik BSOD-kor. Egyszerűen találgatok és a flash-re/FireFox-ra gyanakszom, mert nem tudok többet, nem ad a BSOD képernyő elég információt a megfelelő, értelmezhető dokumentáció hozzáférhetőségének hiányában. (BS Viewer hiányában lefotóztam magamnak telefonnal a BSOD képernyőt, az alapján álltam neki keresgélni, ez volt a kiindulásom.)

    4. konkrétan a teljes hibakód alapján (amit leírtam az eredeti problémaleírásban) már bőven megtalálhatónak kellene lennie egy hibának (mert elvileg minden szükséges információt tartalmaz), a valóságban ez hol így van, hol nem. (Vagy inkább a megoldáshoz szükséges dokumentáció nincs/hiányosan/érthetetlenül hozzáférhető.)

    De itt az egészből továbbra is az első pont volna a lényeg és légyszi pontosan ennek megfelelően kezeld, illetve értelmezd. Az egész felvetésem pont árnyalásra szolgál, nem másra.

    Ennek tükrében gondold újra az egész reakciódat itt. Én nem tettem fekete-fehér kijelentéseket itt.

    Mod: nem kioktatásnak szánom, csak úgy gondolom, hogy továbbra is teljesen félreérted az itteni mondandómat. Peace vagy mittudomén. Ha sértőnek olvasható a mondandóm, akkor elnézést, nem annak szántam.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák