Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    Tanulságos kis esti mese felnőtteknek, örülök hogy ezt választottam tegnap egy film helyett. Asszem majd ma is visszanézek a korábbi cikkeid felé. :)

    Sok kérdés felmerült bennem is, de leginkább a következő.
    Az teljesen tiszta, hogy ha a fáradtság-kialvatlanság miatt közlekedési balesetet okozol, ne adj isten megsérül-meghal valaki akkor szimplán téged tesznek el pár évre a süllyesztőbe.
    De ha a - szerpentines példa kapcsán - szimplán becsúszik a több milliós kocsi egy szakadékba a több milliós rakományával, és azt onnan az isten se vakarja ki - akkor azt a kárt ki fogja a főnöknek megfizetni?
    Gondolom ilyesmire a biztosítás sem olcsó, ha van egyáltalán. Rajtad meg ugye nem tud ennyit behajtani.
    Vagy az ilyen kis milliós balesetek esetleg havi/éves szinten bele vannak kalkulálva a haszonba?

    Utazási irodásként nekem eszembe se jutna leszervezni egy programot 4 óránál hosszabb útra egyetlen buszvezetővel. Főleg a hegyekbe, hóba. Ha ott felborul a busz, min. emberek sérülnek meg (ahogy volt már rá példa), és kiderül hogy ezt én hoztam össze, az lesz a legkisebb gondom hogy a büntetések, meg a hírek miatt bezár a bazár, valószínűleg visznek is egyből a hűvösre.

    Ugyan te nem embereket szállítasz, de mégis mi a faszt gondolnak az ilyen fuvarszervezők? A végtelenségig lehet hazardírozni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák