Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz Ferkósza #84 üzenetére

    Elnézést, hogy magamtól idézek, de talán így egyszerűbb lesz átlátni, plusz ahogy most elolvastam kiragadva, nem fogalmaztam túl egyértelműen:

    Az én nyugalmam ellenben pár percre odalett, ugyanis ahogy az lenni szokott, szóba kerültek a sofőrlét viszontagságai és hogy kinek milyen útja volt, én meg megrökönyödve hallgattam, hogy rajtam kívül még egy embert leszámítva mindenki a németek felé jött. Kérdeztem is őket, hogy nem féltek a méréstől, erre ők néztek rám bután, hogy nekik nem volt túlsúly. Nem kellett sok ész, hogy rájöjjünk, főnökeink eljátszották a klasszikus „7.5 tonnás kocsit küldünk, két sofőrrel” forgatókönyvet.

    Tehát az egész csapatból csak ketten voltunk azok, akik túlsúllyal csinálták meg a kanyart, mert az említett trükközés nyomán mi két furgon (avagy egy 7.5 tonnás teherautó) rakományát hoztuk el. Magyarul mi négy raklapot kaptunk, míg a többiek csak kettőt, de nem azért, mert az övékre nem fért volna fel. Mivel nekik nem volt túlsúly, mehettek Ausztria és Németország felé, ahogy írtam is a cikkben, az egy sokkal gyorsabb út Spanyolországba, ha az ember nem használhatja a fizetős autópályákat.

    A másik kolléga aki hozzám hasonlóan járt, nagyjából arra ment amerre én is, szóval neki se volt jó.

    (#87) BomiBoogie: köszönöm és valószínűleg lesz folytatás, nem számítottam ekkora érdeklődésre, de bőven van még mit mesélni. :)

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák