Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz kNG #285 üzenetére

    Szerintem nem nehéz naturálban haladni, az elején elég szépen megugrik a testtömeg, csak egy bizonyos ponton megtorpansz és onnan nagyon nehéz naturálban tovább lépni. A szteroid kérdést nem jól látod, sokan azt hiszik, hogy a szteroiddal ki lehet váltani a kaját és a tápkiegészítőt. Nagy tévedés! Még inkább többet kell enni ilyenkor és kell a tápkieg is. Különben hasztalan. Hát mi épül akkor be? Mit gondolsz honnan a fenéből épül fel mondjuk 6-8 hét alatt az a 10-15 kiló izom? Iszonyatos étvágyat csinál a tesztoszteron. Én amúgy is jó étvágyú vagyok, de amikor toltam a cuccot egy étkezésre meg tudtam enni egy 4 fős családnak elegendő spagettit. Kb 1 kilót. Az amúgy sem kis étvágyam megkétszereződött! Azt az érzést nehezen lehet leírni, sajnos nem véletlenül nevezik drognak a szteroidot is, az is. Függőséget okoz, iszonyatos erő, brutálisan bedurransz, folyamatosan van kedved edzeni, gyors regeneráció, akár minden nap tudnál edzeni 2 szer is. Ha nem hagyom abba a bodyt, szerintem a mai napig tolnám, sőt még néha fel fel ötlik a gondolat, mi lenne ha bevásárolnék megint! De aztán elhesegetem a gondolatot. Végül is nem hagytam abba, de ez már inkább csak fitnesszelés, nem body, ami mostanában megy. Szerencsére nekem nem kellett nagyon a szálkásítással foglalkoznom, nagyon gyors az anyagcserém, tömegezésnél is látszottak a kockák a hasamon, pedig 15-20%-os tömegnövelőket ittam, amik nem éppen diétás termékek. De nekem az vált be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák