Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cleinor

    tag

    Amióta megvettem a sennheiser CX 500-as fülhallgatóm, sokkal kisebb hangerőn hallgatom, mert úgy is élvezetes.

    Amióta kocsimba beraktam egy minőségi fejegységet azóta sokkal sikkebb hangerőn hajtom meg mert még ott is élvezetes a zene(nemsoká hangszórókat is cserélek)

    Nekem a minőség sokkal előbbre való mint a hangerő. Sőt, sokkal jobban érzem magam ha egy Sennhesier HD 5XX-el halgatok zenét alacsony hangerőn 3 óráig, mintha kis kinai FILIPSZ agybadugóssal hallgatom maxon X ideig...

    Csak a minőség a lényeg, és ezt magyarázhatod a díszpicsának, a HVCS-nek, és bárkinek aki nem hajlandó belenyúlni a zsebébe azért hogy valami jobb legyen...
    Én ezeket az embereket rohadtul tudnám sajnálni, ha ráérnék :D

    Ötlet jó, de az ember addig nem fogja tudomásul venni amíg egy olyan ember szájából hallja akiben bízik és hisz minden szavának. Pl nekem egyik tanárom előadáson felvázolta hogyan működik a fül, és elmondta szinte minden részét, azóta azt mondom hogy hoppá igaza van... (És mellesleg Mesterséges Inteligenciát tanít, és az érzékelők miatt volt szükség eme fejtágításra)

    Over and Out :R

    "Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

  • Cleinor

    tag

    válasz ntomka #27 üzenetére

    Én is egyetemista vagyok, én sem tudok mindent megvenni amit szeretnék, és igen, sokáig kell spórolnom hogy azt vegyem amit szeretnék.

    Ugyan akkor: HELL JEAH, megéri :K

    Addig nyújtózkodj amíg a takaród ér, de ugyan akkor merjél nyújtózkodni, vagy aludj tovább hátha megnyúlik az a takaró :C

    U.i.: És én a fülesem 7000 HUF-ért vettem ;) Boltban 12k

    [ Szerkesztve ]

    "Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

Új hozzászólás Aktív témák