Új hozzászólás Aktív témák

  • tajcsi

    senior tag

    válasz persil #67 üzenetére

    "Erről van szó, hogy senki nem "nyafiozz"-ott, hanem csak te kezdtél el fröcsögni :D"
    nem te nyafiztál mert mindenki lehurrogott? Ébredj ember nem azért hurrogtak le mert véded valamelyik céget hanem mert kurwára alaptalan volt a beszólásod :W

    "Linkeld már be kérlek azt a részt, ahol bármelyik céget védem, vagy elmarasztalom :D Még csak cégnevet sem írtam... :D"

    ki mondta hogy véded? :F

    ""én sem android sem epöl fan nem vagyok"
    Neeeeeem, te neeeem :D"

    Pff, akkor leírom mégegyszer. PÁRTATLAN vagyok. NEM az apple termékeit gyűlölöm, hanem az egész szabadalom levédés/más céggel való perlekedését és mindent ami ezzel jár. Próbáld figyelmesen elolvasni mit írtam.

    ""dőlt betűs rész - hozzám hasonló? ne szmélyeskedj, mert jöna bann. "
    Nem "szmélyeskedtem" de amúgy sem vagy te senki, ahhoz, hogy bárkit is "bannolj", szóval ne fenyegetőzz.""

    A "hozzád hasonlóak" márpedig személyeskedés, "valamilyennek lemondás" vedd ahogy akarod. Jelen esetben nem pozitív tulajdonságokra gondoltál :U
    Nem is arról van sz, hogy ki avgyok, viszont ha mer beszólj legalább olvasd el a szabályzatot, hogy személyeskedésért bannolhatnak...ennyit erről.

    A többieknek nem szólok külön külön, csak nagy általánosságba - látszik, ki is ért a témához, ki tudja mi vana színfalak mögött. Örülök, h ennyien egyetértünk, a többi kis mosómaci pedig kicsit gondolkozzon már el ezen az egészen mielőtt baromságokkal írja tele a topicot...

    mrhitoshi

    te egy isten vagy :R azért vigyázz a szavaiddal mert majd valaki azt mondja, hogy nem értelmezed a hozzászólásokat :R

    [ Szerkesztve ]

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák