Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Ittnemaz #11 üzenetére

    A diginél nem kötelező az stb. upc is tervezi a jövő év elejétől a csak kártya lehetőséget.
    Tré nem tudom mit tervez őket megvetem a sagem beltérivel fél évig szivatás óta. ;]
    Egyébként meg jó a digitális adás nálam nem szokott kockásodni..Eddig upc volt 1 hete digi és semmi gondom koppkopp.
    Plusz analogon nehézkes lenne jóminőségű HD csatikat adni.....
    Szóval senki nem néz hülyének fejlődés van.
    Ráadásúl pár éven belűl nem nagyon lesz sima tv senkinél ergo van létjogosultsága a digitális adásnak és a + hozzáadott szolgáltatásoknak.

    Az aláírásodon ha komolyan gondolod igencsak gyerekes és mosolyt fakasztó. :DD ;]

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Alukard

    senior tag

    válasz Ittnemaz #11 üzenetére

    A leállás analóg kábeltévén lesz. Az előző kormány meghirdette a digitális átállás programot, majd jött az új és kicsit visszavetet a dolgot a telekom különadóval...
    A kockásodás nagyon sok mindenen múlik, de főleg az elérhető hálózat terheltségétől/minőségétől, és az 51cm -es is lehet FullHD TV, persze az élvezhetőség nem annyira szembetűnő...

    A hülyére vevés az az, hogy setTopBox kell a dologhoz... a digi kivételével akkor is kell ha van DVB-T a TV-dben... és ha a fent nevezett doboz nem HDMI-s, mert a többi nem képes átadni a TV-nek azt a felbontást...

    Tényleg szánalmas az aláírásod...

    https://blackfyre.ninja

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Ittnemaz #14 üzenetére

    Áremelés?
    Bocs hány éves vagy?
    Én még emlékszem azokra az időkre amikor a rosszminőségü t kábeltv tizen pár csatival 14 ezer forintba kerűlt.....Most meg anyámék mivel nekem nincs tv-m fizetnek 3100 ft 70 vagy mennyi csatiért.
    MMS-t nem használtam soha wap viszont néha igencsak jól jött.Ahogy a mobilinternet is.
    Senki nem szorított fegyvert senki fejéhez.
    Én pl a mobilnetnek hála megdupláztam a havi bevételem mivel sokszor menet közben is tudom intézni az ügyeimet.És mint tudjuk az idő pénz.....

    "sok-sok évig lesznek még crt tv-k és venni is fogják öket."
    Ez az ami nem igaz már manapság is csak mutatóba találsz.Nem mondom,hogy beszerezhetetlen de lassan oda jutunk mint a számitógép alkatrészeknél,hogy a ddr 1 jóval drágább mint a ddr 3 ram.
    "Hd minöség?"
    Pl sportcsatik,egyre több csodálatos természetfilm csatorna,stb.....Van már tartalom bőven és egyre csak bővülni fog.
    "Végy egy öt ével ezelötti számlát ,add hozz az inflácíót mennyivel fizetsz többet? Mennyivel több a villanyszámlád?"
    Ez kb netto baromság ezt nem lehet kiszámolni teljesen mások a viszonyok.

    (#16) daa-raa
    Az a négy csati ami amúgy is lassan feleslegbe megy ha megjelenik országunkban valamikor normális streaming szolgáltatás.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Ittnemaz #20 üzenetére

    "igen, elhsizem ohgy megdupláztad,de he lemerül,leesik elveszi bármi történik a teloddal,meghalsz."

    Miért halnék meg.Bőven kitermelte már az árát kb bemegyek bármelyik 0-24 órás áruházba aztán veszek egyet amiben van 3g/wifi.Akinek meg tényleg fontos és nem facbookon él annak amúgy is van otthoni nete is.(+Nekem tartalék készülékem is)

    "hát nem tudom megnézed sok felé van s másodpiaca is van.bár igaz aki eladja az plzma lcd,átverteklcdled tvét vette."
    Persze,hogy van piaca mai napig lehet kapni pedálos moszkvicsot de érted az emberek 90%-már nem ilyen készüléket vesz max kényszerből.

    "Sportot nem szeretem,természetfilm? élvezetes látni ahogyan a 1920x1080 felbontáson fröccen a zebre beel a kamerába...tudom én hülyeségem.de nem az a tartalom amit szolgáltatnak,azt adják amit meg kell venned."
    Kit érdekel,hogy te mit szeretsz?
    Ismétlem nincs fegyver a fejednél.Nem kell nézned.De ne itéld el aki szereti a zebrák szökkenését nézni jó minőségben.
    Én azért élvezem,hogy nem esik ki a szemem a homályos kép miatt egy focimecs alatt.Már amikor nézem.
    De azért nem mond már,hogy nincs hatalmas különbség és értelme ha megnézed a gyűrűk urát az rtl-en vagy szépen berakod a lemezt és fullhdban tolod csodás képpel hanggal.

    Usa tök irreleváns itt az országunkról van szó.
    Te biztos rabszolga vagy és birka kérlek ne általánosíts.Netcaféból írogatsz amúgy? ;] Mert ha nem akkor nem értem mit hablatyólsz itt a fogyasztói társadalom komplex problémáiról hiszen te is aktív részese vagy.
    Azt ajánlom költözz el egy szigetre aztán lakjál nádkunyhóban.
    Én nekem megfelel a civilizáció és a fejlődése Pl tök jó,hogy nem egy 14"crt monitor előtt kell gubbasztanom mint pár év ami szétcseszi a szemem hanem itt a jófajta 27" lcd.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Alukard

    senior tag

    válasz Ittnemaz #15 üzenetére

    ok az vettem a lapot,de áruljátok el már mi baj vele?

    Csak annyi, hogy annak ellenére, hogy 16 voltál amikor megszakadt a kacsamesék MO gyakorlatilag legnagyobb informatikat/mobil fórumán próbálod lehúzni az egykor PDA-ként emlegetett okostelefonokat... tény az elnevezéssel nem értek egyet, de gondolj bele 1 kicsit...

    megettétek megint a divatot, fizetitek a dijat, a szolgáltó meg röhög a markába

    Volt internetem hagyományos telefonomra is az emailek miatt és ma kevesebbet fizetek az egészért mint 4 évvel ezelőtt... és nekem nem facebookra kell... Viszont azt a bővíthetőséget amit el lehet érni ezekre messze túlszárnyalják a még sima JAVA-s időszakokat... akkoriban nem nagyon volt távirányító alkalmazás (telefonra) a géphez, chat kliens, vonalkód olvasó, fekete lista, ekönyv, GPS, stb... hosszú a lista...

    Ha nem kapsz tölem választ annak oka,letiltottalak,gondold át mivel érdemleted ki.

    13 szakmai hozzászólás után aminek a fele ebben a topicban volt... vicc...

    @daa-raa: Azt nem tudtam, hogy a földfelszínire érvényes a dolog, én úgy tudtam, hogy mindkettőre.
    A diginek meg annyi köze van a DVB-T-hez, hogy a digi az egyetlen szolgáltató akinél nem kell settopbox ha digitális kábelen akarod nézni a TV-t és van a TVdben DVB-T... a Trékom és az UPC is kódkártyás settopokat ad ki még a DVB-T-s tévékhez is.

    https://blackfyre.ninja

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Ittnemaz #23 üzenetére

    "nem. én azokat a divatmajmokat akik kifizetnek x ezer ftot,akár anyuci pénzéből,hogy a madaras játék menjen,aztán másra nem használja,majd vakakrozik hogy sokat fizet,mert a sok progi amit felrak,frissit.
    (kéretik kis ironiával olvasni)"

    Van ilyen emberke is de kéretik ismét nem általánosítani.Márpedig de egyofolytában azt teszed....

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák