Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Ittnemaz #20 üzenetére

    "igen, elhsizem ohgy megdupláztad,de he lemerül,leesik elveszi bármi történik a teloddal,meghalsz."

    Miért halnék meg.Bőven kitermelte már az árát kb bemegyek bármelyik 0-24 órás áruházba aztán veszek egyet amiben van 3g/wifi.Akinek meg tényleg fontos és nem facbookon él annak amúgy is van otthoni nete is.(+Nekem tartalék készülékem is)

    "hát nem tudom megnézed sok felé van s másodpiaca is van.bár igaz aki eladja az plzma lcd,átverteklcdled tvét vette."
    Persze,hogy van piaca mai napig lehet kapni pedálos moszkvicsot de érted az emberek 90%-már nem ilyen készüléket vesz max kényszerből.

    "Sportot nem szeretem,természetfilm? élvezetes látni ahogyan a 1920x1080 felbontáson fröccen a zebre beel a kamerába...tudom én hülyeségem.de nem az a tartalom amit szolgáltatnak,azt adják amit meg kell venned."
    Kit érdekel,hogy te mit szeretsz?
    Ismétlem nincs fegyver a fejednél.Nem kell nézned.De ne itéld el aki szereti a zebrák szökkenését nézni jó minőségben.
    Én azért élvezem,hogy nem esik ki a szemem a homályos kép miatt egy focimecs alatt.Már amikor nézem.
    De azért nem mond már,hogy nincs hatalmas különbség és értelme ha megnézed a gyűrűk urát az rtl-en vagy szépen berakod a lemezt és fullhdban tolod csodás képpel hanggal.

    Usa tök irreleváns itt az országunkról van szó.
    Te biztos rabszolga vagy és birka kérlek ne általánosíts.Netcaféból írogatsz amúgy? ;] Mert ha nem akkor nem értem mit hablatyólsz itt a fogyasztói társadalom komplex problémáiról hiszen te is aktív részese vagy.
    Azt ajánlom költözz el egy szigetre aztán lakjál nádkunyhóban.
    Én nekem megfelel a civilizáció és a fejlődése Pl tök jó,hogy nem egy 14"crt monitor előtt kell gubbasztanom mint pár év ami szétcseszi a szemem hanem itt a jófajta 27" lcd.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák