Új hozzászólás Aktív témák

  • Alukard

    senior tag

    válasz Ittnemaz #15 üzenetére

    ok az vettem a lapot,de áruljátok el már mi baj vele?

    Csak annyi, hogy annak ellenére, hogy 16 voltál amikor megszakadt a kacsamesék MO gyakorlatilag legnagyobb informatikat/mobil fórumán próbálod lehúzni az egykor PDA-ként emlegetett okostelefonokat... tény az elnevezéssel nem értek egyet, de gondolj bele 1 kicsit...

    megettétek megint a divatot, fizetitek a dijat, a szolgáltó meg röhög a markába

    Volt internetem hagyományos telefonomra is az emailek miatt és ma kevesebbet fizetek az egészért mint 4 évvel ezelőtt... és nekem nem facebookra kell... Viszont azt a bővíthetőséget amit el lehet érni ezekre messze túlszárnyalják a még sima JAVA-s időszakokat... akkoriban nem nagyon volt távirányító alkalmazás (telefonra) a géphez, chat kliens, vonalkód olvasó, fekete lista, ekönyv, GPS, stb... hosszú a lista...

    Ha nem kapsz tölem választ annak oka,letiltottalak,gondold át mivel érdemleted ki.

    13 szakmai hozzászólás után aminek a fele ebben a topicban volt... vicc...

    @daa-raa: Azt nem tudtam, hogy a földfelszínire érvényes a dolog, én úgy tudtam, hogy mindkettőre.
    A diginek meg annyi köze van a DVB-T-hez, hogy a digi az egyetlen szolgáltató akinél nem kell settopbox ha digitális kábelen akarod nézni a TV-t és van a TVdben DVB-T... a Trékom és az UPC is kódkártyás settopokat ad ki még a DVB-T-s tévékhez is.

    https://blackfyre.ninja

Új hozzászólás Aktív témák