Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz hunluki #139 üzenetére

    elfogadható hogy így fogalmazzunk, tudnék vele vitatkozni de legyen, szemantikai kérdés.

    Természetesen ezzel semmi gond nincs, de azért mert neked nem kézenfekvő valami attól függetlenül még lehet hogy másnak egyszerűbb megoldani más rendszeren mert ahhoz szokott hozzá.

    Ez így van, ez kölcsönösen csapda, mert a linux tábor ebből az alapállásból nem érti hogy a sok idióta mit pingvinezik (szóvicc intended) "mikor csak olvasni kellene tudni", csak éppen azt felejtik el hogy ahhoz hogy a linux tényleg vonzó legyen, ahhoz a tálalásnak is megfelelőnek kellene lennie, erről írogattam idáig, hogy ezt nem érzem annak. Hátrányból indul több okból is, de ez irreleváns, ha azt akarjuk hogy a linux tényleg elterjedt legyen a nappalikban.

    Én pontosan tudom, hogy most abból élek amit 1x éves koromban felszedtem, és erősen sarkítottam az előbbi okfejtésemmel az attidűdömről, de ezt azért tettem hogy nagyjából megmutassam hogy egy átlag pc felhasználó hogyan gondolkodik. Ott a lehetőség, persze, de a helyzet az, hogy nem akarom újra felszedni. Lehet ezért lustaparasztnak titulálni, de ez a linux elterjedésén nem fog segíteni.

    Sok, rengeteg, még annál is több egyszerű, ötsoros, jól metázott, screenshotolt howto kellene, azokat tolni mint a barom a hülyéknek, hogy ott legyen a szemük előtt, meg listázza a kereső, strukturáltan építeni egy nagyon erős képet arról hogy látod látod ez nálunk is ugyan ilyen egyszerű, kitt és katt és kész ha bármi gondod van.

    Nem a telepítéssel meg az alapállapottal az tényleg egyszerű nextnextfinish, de bármi van ami ezen túlmutat már oda ez a varázs és ez a gond. És bocs, de itt nem az userektől kell várni hogy utánamenjenek, mert nem fognak, mert ott a win mint reális alternatíva és a lustaparasztja azt fogja választani. Le kell tenni az elitista attitűdöt lemenni bitagyúba és alátenni hogy jöjjön meg a gyereke ezt lássa, aztán majd abból lesz valami.

Új hozzászólás Aktív témák