Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • merkucyo

    aktív tag

    válasz Findzs #1 üzenetére

    Azért ez nem teljesen van így .
    Már volt olyan jellegű megkeresésem , hogy egy kiugróan nagy értékű rendelést ok nélkül visszamondtak , és károsult kétségbe esetten kérdzete , hogy mit lehet ez ellen tenni ,legalább a későbbi ilyen esetek elkerülése érdekében.

    Na már most ,röviden és közérthetően : előfordulhat az a felállás , hogy te megrendeled a kiugróan értékes oled hajlított 80"-os tévét a foci Vb erejéig , majd azt szépen megpróbálod visszaküldeni , de ( ha az illetékes webshopnak jó ügyvédje van ) akkor könnyen beperelhetnek téged , mivel biztatási kára keletkezett a webshopnak , holott jóhiszeműen próbált teljesíteni , és ez téged annyiban érint , hogy kártalanítást kell fizetned.

    Ezt csak azért írom , hogy bár tudom , hogy te itt nem gondoltad komolyan , de meglepően sokan meg igen , és óvaintenék mindenket aki hasnlóval próbálkozna, mert nem minden esetben lehet elsumákolni a dolgot , és a kereskedőknek meg nem szégyen ügyvédhez fordulni .

    Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

  • merkucyo

    aktív tag

    válasz dajkopali #12 üzenetére

    Természetesen , ez árnyaltabb mint ahogy én ide felvázoltam
    Röviden csak arra akartam felhívni a figyelmet , hogy a vevőnek sem szabad mindent és az eladó sem tehetetlen.

    Egyébként a gyakorlatban az ilyen ügyek messze nem jutnak el a bíróságik , sőt meglepően hamar lezárulnak és nem is minden esetben az eladó terhére .

    [ Szerkesztve ]

    Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

Új hozzászólás Aktív témák