Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz Tapsi #40 üzenetére

    Igen sajnos azt! A kis cégek néhány gépe között nem volt szükség ilyen kommunikációra, sőt most sincs!
    Sok ilyen kis cégnek csak egy egy számítógépe van, azon fut a program.
    60 éves vagyok, a meló mellet nem nagyon tudok tanulásra időt szakítani, na meg már nem is megy olyan könnyen a tanulás. Hozzáteszem angol tudás nélkül, mivel amikor suliba jártam (az egyetemen is) csak oroszt és esetleg németet tanítgattak, és nem tanítottak. Pénzünk nem volt különórákra!
    Hogy mi lehet a programozás azt fortran nyelven "tanították", kb 20 órában úgy, hogy az egyetem számítógépét még csak meg sem mutatták. Ma már más a helyzet!
    És tényleg soha sem volt dolgom a SOAP/REST interfészekkel, és nem is hallottam róla. Sőt akiket ismerek, szintén kisebb cégek, azoknál sem ismerik, és nem is használták még.

    Lex Icon
    Köszi, hogy az általam beírt linkeket ajánlod nekem! Most már tényleg tudom azt, amit eddig is tudtam. :R
    Ennél persze sokkal több dolgot is találta (vagy jó vagy nem) mert guglizni ha nem is hiszed, azért még tudok. Mivel ez látszott komolynak, gondoltam valaki ismeri, de hát nem. Ez van!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák