Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lex Icon

    senior tag

    válasz ORCA58 #48 üzenetére

    Az oldalon, amit linkeltünk!, konkrét példával és leírással van megoldva, amit keresel. Mit szeretnél? Írják meg helyetted a programot, amiért te kapsz fizetést?
    Az iskolában én se tanultam internetes kommunikációt és sok mást se. De ez nem patkolókovács szakma, ahol évtizedes tudással el lehet lenni, hanem itt folyamatosan tanulni, képezni kell magunkat. Az angolt is ennyi idő alatt már el lehet sajátítani olyan szintre, hogy a szakszövegeket meg tudd érteni.
    Az én megrendelőimet se érdekli, hogy hány éves vagyok és mit tudok vagy mit nem. Ha fizetnek, produkálni kell. Ez van.
    A NAV oldalán (szerintem) normálisan le van dokumentálva, hogy hogyan történik a kommunikáció, mit kell elküldeni, mit kapunk vissza. Én is elszórakoztam vele, ráadásul csak a 3. féle módszer vált be (cUrl), a többit kukázni kellett. De mivel a feladat megoldásán kívül nincs más alternatíva, így addig csinálom, míg meg nem oldom. Mivel érdekelt is a téma, így hétvégén és este ráérő időmben csináltam meg. De meglett, annak ellenére, hogy a NAV szervere még csak az alap dolgokat tudja és nem lehet mindent tesztelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák