Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz Joci10 #77 üzenetére

    Talán félreérthető voltam. Ha nem lett volna az ATI felvásárlás, az AMD csődbe ment volna a Bulldozer után. Ezen az Intel sem tudott volna segíteni. Így értettem a "lesöprést".
    Azt, hogy az Intel anno igenis komolyan vette az AMD-t és nem csak "látszat ellenfélnek" tartotta, a Tick-Tock meghirdetése bizonyítja. Nem lett volna szükség drasztikus lépésre, ha nem látják indokoltnak az alázás után. Ugyanis bazi sok pénzbe került.
    Monopolhelyzetben nem eszik olyan forrón a kását. Hallottál már olyanról, hogy adott esetben a törvényeket a helyzethez/céghez igazítják? Mondjuk nemzetbiztonsági okokra hivatkozva?
    Azt, hogy a jelenlegi helyzet Krzanich nélkül nem alakult volna ki, azt úgy nagyjából senki nem kérdőjelezi meg. De ha találsz a PH-n egy hsz-t az elmúlt mondjuk 3 évből, ahol valaki ezt vitatja, akkor kapsz egy sört. (Kivéve ha nem vagy nagykorú, mert akkor egy üdítőt.)

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák