Új hozzászólás Aktív témák

  • djsilas

    tag

    válasz Źşë' #148 üzenetére

    (#148) Źşë' : A fő probléma az, hogy többször bebizonyosodott már, hogy tanárnak nem lennék jó. :P Veszek egyébként kenyeret, de nem szeretem a héját. Mégis megvetetik velem, jó szemetek! Vagy mondjuk költözöl. Felbérelsz egy céget, azt mondják egy nap alatt megvan, de Te mégis csak a 2 szatyor ruhádra koncentrálsz. És aztán megkérdezed, hogy mi az, hogy 1 nap alatt 2 szatyor ruhát költöztettek el!? És közben nem érdekelnek a bútorok, az evőeszközök, stb, stb... És igen, az iskolában tanítják! Ha neked nem tanították, vagy nem tanultad, akkor ne beszélj olyanról, amit nem tudsz! Ez egy akkor témakör, hogy doktorációt lehetne írni belőle, nem lehet 3 sorban összefoglalni. Megpróbáltam, de tényleg nem! :) És itt véletlen sem a kábelen történő jelveszteségről beszélünk. Sőt, ha Wifizel, és sok eszköz van a közeledben, az megint csak lassíthat, főleg, ha ugyanazt a csatornát több eszköz használja. Meg lesz a "veszteség" 100 mbit esetén is, ne aggódj! Békés megyei vagyok, 6000 fős kisvárosból, hidd el, hogy nagyon is megértem a problémádat, de ettől még nem feltétlen van igazad ;) És jobban én sem akarok ebbe bele menni :)

Új hozzászólás Aktív témák