Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz djsilas #122 üzenetére

    mit tanuljak?! ezt úgy mondod mintha suliban tanítanák ezt az inviteles/hálózatos dolgot, picit affektálós a hangnemed, most ha 8 megabit névlegesen akkor legyen annyi, te sem veszel 1 kiló kenyér helyett például felet :F ami 1 nek van írva, máskülönben vevő szándékos megtévesztése dolog merül fel... légvonalban itt van tőlem 130méterre a központ ha akkor azt annak lehet nevezni, innentől kezdve, ami bejön annak nem kellene kevesebbel jönni ha már úgy reklámozzák, a garantált sem azt jelenti hogy 8 helyett 6,8 nak kell lenni mert van jelveszteség 130méteren :U .. és írtam azt is hogy 4 megabiten is megvolt ez a "veszteség" - nem megyek bele ebbe a dologba, szimplán az szeretném kapni amiért keményen perkálok, jelen esetben 9000 forintot, 9500 helyett, 500 forint a vip tagsági kedvezményem :DDD vicces, de ha már van akkor kérem... elvégre magyar országon lakunk! szó mi szó, invitel a legszarabb szolgáltató! amint tehetem cserélek egy másikra, és elküldöm szó szerint a sunyi büdös p**ba őket!!
    -----------------------------

    felhívtak ma mert kértem egy ajánlatot 15megabit/szereld magad csomagra!!!! beírtam a helységet utcával, házszámmal, erre kiírta a lehetséges csomagokat!!!! jó mondom akkor írok pár kérdést a témával mielőtt meglépném még az így is kur*a drága netet!!!!! 5300 ért 15 megabit... 2900ért kapok digi mittomén 20mb vagy ennél nagyobb csomagot!!!!
    A nő felhív!! teszem hozzá odaírtam h emailben válaszoljanak!! :W jó, kérdezi hogy hol lakok mondom xy... erre megnézni az xy körzetszám, ami invitles!! jó mondom, az oldaluk mtelekomnak jelezte... :U mire a nő pedig az invitel, valószínű gond lehetett a rendszerrel!!!!! kezdett bennem felmenni a pumpa!!! nő kérdezi h érdekelne e a 15mb es csomag invitel területen, mondom persze, kíváncsian vártam, mondja 9900 forint, jó mondom köszönöm szépen, a viszont hallásra!!! pofátlanság amit művelnek, legtetübb szolgáltató a világon! mihelyst lesz alaklom cserélem le ezt a redva netet, és intek be inviteléknek, sőt lehet az is hogy nézek valami olcsó mobil netet valamelyik másik cégnél! azt tehetnek egy szívességet.... :U

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák