Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Penge_4 #98 üzenetére

    Egy elcseszett, fenntarthatatlan társadalomban élünk és ez bizonyítást nyer az élet minden területén.

    Aminek - ha így van - nem pár mágnás az oka, hanem a már sokszor tárgyalt és előhozott mentalitásbeli problémák.

    akkor bégető birka leszek

    A szabadság illúziója mellett már csak a lázadás illúziója a mosolyra fakasztóbb...

    amelyben én nem vagyok benne

    Ha te nem vagy benne a potenciális felhasználók csoportjában, akkor mégis, miért használod a terméket?
    Keveritek a szezont a fazonnal gyerekek.
    Aki lewarezolja a terméket, az felhasználó, akár tetszik, akár nem. Mivel nem lehet sem az anyagi helyzetét, sem a "mi lenne, ha" kretén dilemmázást tényként kezelni, ezért teljesen logikus, hogy ilyenkor bevételkieséssel kell számolni. Miért? Mert egy valós igényt (a termék használata) illegális beszerzéssel elégítesz ki.

    És hogy gondoltad? Majd a sarki padon fogok aludni? Vagy miből fizetem az ottani albérletet? Mert az azért nem ugyanaz.

    Kifogások mindig vannak. Egyik kollégám haverja pár hónapja ment ki UK-ba. Egy ismerősénél lakik, és takarításból él meg.
    Jobban, mint ahogyan itthon tette.
    Szóval nem pofázni kell, meg a nagy warezolás közben azt várni, hogy én adjak kölcsön napelemre (:D), hanem tevékenyen tenni a dolog érdekében.
    Ja tudom, ez nem olyan egyszerű. Tényleg tudom.
    Viszont folyamatosan csak sajnálkozni meg világfájdalmat az ablakba teregetni, na az viszont tényleg könnyű.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák