Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    válasz Vargnatt #63 üzenetére

    mplayer: az mplayer alapból olyan. winen is... ha raksz hozzá grafikus felületet akkor nem lesz az. a smplayer egy jó grafikus felület. amúgy meg az a billentyűzetes kezelés SOKKAL jobb, mint bármi más :DDD . a vlc-ben is az első dolog volt amikor felraktam, hogy be e lehet úgy lőni a billentyűket mint az mplayerben.

    vlc: mivel pont fent van megnézetem. nálam egy szál ablak van. full screennél is megjelennek a kezelő szervek... görgő pont tönkre ment az egeremben azt nem tudom megnézni. de eleve nem tök mindegy, hogy billentyűzetről állítod a hangot vagy egérről? és semmilyen sebesség probléma nincs vele... (ha 4es kde-t használsz akkor lehet a géped nem bírja. azért az egy jóval látványosabb grafikus környezet, mint az xp. szerintem egy vista vagy win 7 is lassú lenne 512 rammal. bár nem használok kde-t szóval csak tippelek.)

    operát, shoutcastot nem használok nem tudom ezekkel mi van. de nem csodálkoznék, ha ezekre is lenne megoldás. én audacious-t használok amúgy zene lejátszásra. ez régi winamp szerű. mert nekem meg az a gondom a linuxos lejátszókkal, hogy általában ezt a média library-s dolgot erőltetik, amit én nem igazán kedvelek.

    we all deserve a bit of luck.

Új hozzászólás Aktív témák