Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fgst

    tag

    Sziasztok!

    Azt hiszem én vagyok az aki megtalálta az iwiw-en ezt a hibát. Az első az volt hogy küldtem a 3db @iwiw.hu-s címre levelet(info, postmaster, hostmaster), mivel még egy normális elérhetőséget sem tesznek ki az oldalra. Ez olyan este 9 körül volt.
    Haverom jött, hogy egy értesítést kapott amihez nem találja a bejövő üzenetet iwiw-en (kiderült, hogy 24 órával korábbi üzenetnek az értesítőjét kapta meg... no comment). Az volt furcsa, hogy a levélben lévő linkre kattintás a után a gépemen azonnal az neki címzett üzenet töltődött be, mivel előtte nemsokkal jelentkeztem be iwiw-re a saját accommal. Mivel ez egy kollégium, és nem vagyunk egyedül a szobában, gyorsan körbe járt a hír. Gondolom mindenkinek az volt az első, hogy kipróbálta, és továbbadta a hírt. Buherára is egyik kolis srác rakta fel.
    Személy szerint kb 4-5 üzenete nyitottam meg, meggyőződve, hogy nem flasheltem, tényleg fennáll e a hiba, mielőtt írok az iwiw-nek. Azért pedig semmilyen felelősséggel nem tartozom, hogy ki kinek adta tovább, én személy szerint csak másnap írtam egy haveromnak, az itcaffe-s cikkre hivatkozva, hogy nézd ezt én találtam tegnap, de akkor meg már régen javítva volt. Tudtommal nálunk szriptet senki nem írt a tömeges mentéshez.
    A programozókról meg annyit, hogy apró figyelmetlenség, viszont súlyos hiba. De nem hinném, hogy ezért egy fejmosáson kívül többet kapnak, kapniuk kéne. Apró, figyelmetlenségből származó hiba, egy elágazás hiánya, vagy éppen csak teszt céllal kikommentezése és ez történik.

Új hozzászólás Aktív témák