Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz olbaidhun #3 üzenetére

    sablon megoldva kb 1:00-nél mutatj be.
    Gondolom olyan sablonra gondol, ami egyrészt egyedi, másrészt profi benyomást kelt. Tehát nem a videóban bemutatott konzerv megoldásra, amihez mellékeltek egy MS Paint szintű webes eszközt, hogy a júzer saját kezével b*szhassa el a profin megcsinált sablont.
    Nekem egyébként az a tapasztalatom, hogy minél nagyobb szabadságot adsz a júzernek a webshop beállításait illetően, annál nagyobb szar lesz a végeredmény.

    A fotók egyéni ízlés alapján is készülhetnek
    Nem az a baj, hogy milyen ízlés szerint készülnek a fotók. Az a baj, hogy jön a megrendelő és forgalmaz több száz terméket, amelyekhez nincs megfelelő minőségű és képarányú fotója. Enélkül pedig teljesen mindegy, hogy milyen webshop motort használsz, a végeredmény gagyi lesz.

    [ Szerkesztve ]

  • dabadab

    titán

    válasz olbaidhun #3 üzenetére

    "sablon megoldva kb 1:00-nél mutatj be."

    Most nem tudok youtube-ot nezni, de el tudom kepzelni :D Csinaltam sajat sablont, de az nem az a munkafolyamat volt, amit videon egy-ket perc alatt be lehet mutatni.

    "A fotók egyéni ízlés alapján is készülhetnek"

    Az, hogy az ember egyenesen tartja a fenykepezogepet (vagy utolag egyenesbe forgatja), nem log ki a kepbol a tema, meg ilyenek, alapveto szakmai kerdesek, nem izles dolga. Meg persze ez az egesz mar a marketing resze: ha ilyen turistafotokat teszel fel, azzal tulajdonkeppen azt irod ki nagy betukkel, hogy "occsoak vagyunk", ugyanis a vasarlas mindenkeppen reszben szubjektiv dolog, akarki akarmit mond a racionalis vasarlorol.

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák