Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz dabadab #7 üzenetére

    Nyilván ha jobban elidőzök egy-egy projekten, több hetet is rászánva, teljesen profi megoldást teszek az asztalra. De nem erről volt szó. És az is nagy kérdés, hogy megéri-e a befektetett energiát, vagy ez is bőven ellátja a feladatát?! Egy olcsó kis nyaraló miért keltsen megközelíthetetlen érzetet? Barátságosnak, egyszerűnek terveztem és olcsón ki van adva még télen rezsivel együtt is, de hogyan jöttél rá, hogy olcsó? :P

    Az értékesítés szempontjából éppen mindegy, hogy szolgáltatást, vagy eszközöket kínál valaki. A kisvállalkozók lehetőségeiről és egy felhő alapú alkalmazásról mondtam el az első hsz-ben a véleményem. Számomra nem tartozik ide, hogy ki milyen/mennyi tartalommal szándékozik feltölteni a júzer.

    Ajánlottam egy alternatívát, melyben egy kattintással egy előkészített (korrekt) sablonból webshop is lehet, ezt gyorsan lehet módosítani. Rendelkezik néhány kedvező lehetőséggel. Nyilván nem a legprofibb és legjobb megoldás, de a végeredmény önmagáért beszél. Nyitott vagyok az újdonságra. Mondhat bárki valamit ami szebb végeredményt ad fél-egy nap alatt! És természetesen nem került évi 480Ft-ba sem.

    Kíváncsian várom! Esetleg egy példával... :R

    (#9) bambano
    Webshopot bárki csinálhat, viszonylag gyorsan fel is tudnék tölteni pár tucat tétellel rendelkező, működő oldalt... adatbázissal rendelkező, későbbiek során is jól működő nagyobb Webáruházat nyilván csak költségesen lehet megoldani! Ez is egyértelmű, de itt a kisvállalkozásokról volt szó, hogy országosan is kiaknázhassák a lehetőségeket.

    Részemről befejeztem a csevejt, ahogy látom parttalan a "nagyok" vitája.

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák