Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz cucka #4 üzenetére

    Félre értesz.

    Az első hsz-ben írtam, "ha gyorsan kell produktum, mely használható", ugyanis a cikkben leírt felhő alapú gyors és hatékony alkalmazással szemben csak ez lehet alternatíva.

    Természetes, hogy nem a leggagyibb megoldásokat kell kiválasztani, 3. hsz :
    "a videó amit linkeltem 2009-es. Nagyon sokat fejlődött azóta a websiteX5, mégis könnyedén használható"

    A fotókkal kapcsolatban nem volt időm szöszölni. Gyorsan elutaztam a helyszínre, egy htc hd2 és egy szimpla casio társaságában és a párommal belefogtam a fotózásba, majd össze dobtam egy weblapot.

    Viccet félre téve, az eddig visszajelzések alapján (100 nyaralóból 99) korrekten átláthatónak és megtekinthetőnek találják a fotók alapján az említett helyet. Sőt örülnek a lehetőségnek, mert a környéken kevesen készítettek hasonlóan részletes gyűjteményt!

    Az az igazság, hogy aki kukacoskodni akar, az bármin talál fogást, de szükséges megkérdeznünk magunktól;
    - mire fogom használni?!

    DSLR géppel is neki lehet indulni egy hasonló projektnek, majd feltehetnénk egy évi 48.000Ft-os kóstoló webshopra, de a tényleges ügyfeleket sokszor nem a leütések száma határozza meg, csak az esély növekszik az extrákkal.

    Fontosabb az ár ezt követően a szolgáltatás vagy, termék minősége. De ezt sok forgalmazó és megrendelő nem akarja tudomásul venni a versenyhelyzet kialakulása után sem... aztán panaszkodnak, hogy milyen befektetés ment fuccsba, pedig az alapötlet elfogadható volt.

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák