Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Domainer #8 üzenetére

    nem tudom szó nélkül hagyni:

    ezek a "live tesztek" (konkrétan a mobilaréna TV-t szoktam időnként látni), nem tesztek.. ez egy kötetlen beszélgetős bemutatónak indult. nem akarják neked 20 perc alatt minden funkcióját letesztelni, hogy milyen pontos a gyorsulásmérő, meg milyen hamar talál jelet a GPS, vagy mennyire jó a beszélgetési hangminőség.. arra ott van a teszt, amit 1-2 nappal később olvashatsz..
    egyfajta közvetlenebb információátadás az olvasóknak. nem fogják bemagolni a készülékek specifikációját, és azért van a fórum (régebben chat volt, de kedves trollok értelmetlenné tették), hogyha valami kérdésed van, akkor felteszed.. szerintem ennél "interaktívabb" nem lehet - az értelmes kérdésekre mindig választ kapsz.
    azt már csak halkan jegyzem meg, hogy 0 bevételük van az efféle adásokból, és emellett rengeteget fordítottak rá (anyagilag is), hogy ilyen színvonalon, ilyen technikával tudjanak az olvasókhoz szólni..

    azért fordul elő, hogy adás előtt kapják meg a csomagot/készüléket, mert (ha feltűnt, ha nem) az adások időhöz vannak kötve, minden héten adott napon, adott időpontban.. és az arra érdemes készüléket akarják megmutatni nekünk, ami igenis, lehet, hogy 2 órája ért oda, és éppen annyi idejük volt, hogy átfussák a dolgokat..

    ha számodra megterhelő végighallgatni, hogy mi történt a "műsorvezetővel" az utóbbi időben (betegség, munka, akármi), akkor komolyan sajnállak.. egy pici betekintést engednek az életükbe. emberek, és próbálnak őszinték lenni az olvasókhoz.. nem azt látod, hogy fontos nekik, hogy legyen adás, hogy szívvel-lélekkel csinálják, hogy ne legyen csalódás, ne maradjon el adás.. nem..
    hát nem vagyunk egyformák.. :(((

    [ Szerkesztve ]

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák