Új hozzászólás Aktív témák

  • Domainer

    csendes tag

    válasz depmod #1 üzenetére

    Én inkább azt érzem nincs ebben az oldalban olyan kemény napi 8 óra munka.
    Most nem konkrétan az itcafe-ra gondolok, inkább a mobilarénára. Ott pl. vagy a prohardver videótesztjeiben nagyon sokszor az ember előre tudja és várja a minden tesztben elhangzó mondatokat. Választékos beszéd nem nagyon van, olykor írásban sincs ez megcsillogtatva és rengeteg olyan kitérés van a videótesztekben, hogy ennek vagy annak még nem néztünk utána. Akkor miért nyomod a videotesztet?
    Sok esetben egy újabb termékről elmond annyit a tesztelő, mint egy múltheti vagy régebbi hasonló kütyüről és nem nagyon érzem ebben azt a kemény munkát. Főleg azok tetszenek, amikor olyan kifogás van megfogalmazva, hogy nem rég érkezett. Okés, akkor tedd át holnapra a tesztet vagy csinálj már egy kis besorolást, hogy azt mutatom be a videóban, amiről eleget tudok érdemben beszélni főleg az újításairól nem az olyan dolgokról amit minden más terméknél elmondtam.
    Akkor hagyhatnánk a "mérnökön szerintem ezt azért csinálták", "letisztult forma", "modern design" és társait, amit mindenre el lehet szinte mondani, ami új. Minden egy kicsit modernebb, mindenről van véleményed, a letisztultságot pedig mindenre rá lehet fogni, amin egyel kevesebb a gomb, nagyobb a kijelző, simább a felülete stb. Ilyeneket a youtube-os 14 éves kölykök tesztjeiben is felfedezhetünk, mivel átveszik ezeket a dolgokat, ők is mindenben túlnyomó részt ezt hallják a profiktól.

    Félreértés ne essék, biztosan sokat dolgoznak a szerkesztők, tesztelők. Viszont, ha beteg vagy ne csinálj videotesztet, mert akkor az első 5 perc biztosan arról szól neked milyen rossz most, és még én érezzem magam kellemetlenül amiért így is várom a tesztet és nézem.

    Na majd ezekért kapok az arcomra, dehát Istenem. Kicsit belegondolsz és látod nem is akkora baromság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák