Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz #24737024 #47 üzenetére

    Bár nem sikerült levenni, arra szerettem volna utalni, hogy a chromiumról nem kering több nyitott törési lehetőség publikusan, nem tartogatták a tarsolyban a hekkerek a hétpróba előtt, vagy ha volt is megfelelő lehetőség, akkor időben foltozták. De ez csak a bulváros része a dolognak. Arra szerettem volna rávilágítani, hogy kissé fals álláspont alapján ekézed a chromiumot -- feleslegesen.

    A hülye hasonlataiddal meg nem tudom, hogy mit akarsz igazolni, de ha egy böngészőt arra optimalizálnak, hogy valid xhtml-t kezeljen, akkor durvanagy tévedésben vannak a vezető fejlesztők. A webes tartalom töredéke az, ami valóban valid, még a magyaropera blog sem az -- bár vszeg nem a szerkesztők tehetnek róla. Ez van, aki nem képes felismerni a valóságot, az mehet a süllyesztőbe a csilliárd muszáj feautre-rel együtt. A mozilla ezt képes volt felismerni, a gugli is, az apple is, sőt még a ms is belátta, hogy túl sokrétű a web. Amúgy miért kéne még opera alatt is letesztelni, amikor megírják exploderre, meg a szabványra, ami nagy százalékban ugyanúgy néz ki ff, szarafi, és chromium alatt? ;] Elmondom neked, hogy azért nem tesztelik opera alatt, mert nem éri meg. IE és FF alatt menjen, meg esetleg megnézik szarafi esetében az iFanok kedvéért, lévén h sok dizájner azt használ. Chromium alatt meg egyszerűen csak megy, az esetek nagy százalékában, opera alatt meg alapvető layout hibák jönnek elő.

    Évekig operát használtam, de feladtam, mert egy naaaagy hiábavaló küzdelem volt az egész. Még bugreportokat is küldtem pl az origónak tartalmi hibák miatt, amikre kb féléves késéssel reagáltak valamit (pedig orbitális hibák voltak, pl. vég nélkül töltött képeket míg ki nem fagyott a picsába). Aztán egy darabig rókáztam, és határtalan megkönnyebbülés volt a chromium -- minden böngészőnek ilyen gördülékenynek kellene lennie.

    Nem különösebben érdekel, ha neked valami tetszik, de hogy megpróbálsz objektívnek látszó de nulla értékű érvekkel lehúzni valamit, annak semmi értelme nincsen

Új hozzászólás Aktív témák