Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz kovy79 #100 üzenetére

    "Ja, a ló egyik végéről átestek a másikra (free->~80€)"

    Sőt ha azt vesszük, hogy eddig (legalábbis tavaly április óta, mert előtte még ez a korlát sem volt) 10 free klienst fel tudtál venni, akkor a számítás free->379€

    És mielőtt azt mondaná valaki, hogy 10 gép már nem home felhasználás, akkor elmondom, hogy home szinten csak a családban levő gépekkel simán súroltam ezt a határt. De 120 ezer forintot ugye ez nem ér meg, hogy évente párszor ránézzek mondjuk az apósom vidéki gépére, vagy a keresztlányom notebookjára stb.

    Ennél még LogMeIn Central is logikusabb választás, mert az 100 gépig évi 230 euro, és oda fel lehet (még) venni free klienseket, és hát a Pro featurék engem pl. nem hoztak lázba.

    Ha valóban igaz az, hogy egy megvásárolt Pro mellé fel lehet venni további Free Basic klienseket (bár egyelőre erről nem találtam semmi hivatalos infót), akkor az már egy fokkal jobb felállás talán, home-family szinten ennyit (legkisebb Pro csomag, 79€/év) én még ki is fizetnék egy 10 gépes csomagért.

    Ja és még egy "apróság" ugyebár ezekben a feltűntetett árakban még nincs benne az ÁFA, tehát erre még elvileg itthon rájön a 27%. :(

    [ Szerkesztve ]

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák