Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Eiki #66 üzenetére

    Ennek nem sok köze van a magyarkodáshoz. Nézz be a LogMeIn Facebook oldalára, a megszűnésről szóló hír több száz kommentjébe. Eléggé international és ugyanezt fogod látni, mint ami itt is megy.

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz kovy79 #100 üzenetére

    "Ja, a ló egyik végéről átestek a másikra (free->~80€)"

    Sőt ha azt vesszük, hogy eddig (legalábbis tavaly április óta, mert előtte még ez a korlát sem volt) 10 free klienst fel tudtál venni, akkor a számítás free->379€

    És mielőtt azt mondaná valaki, hogy 10 gép már nem home felhasználás, akkor elmondom, hogy home szinten csak a családban levő gépekkel simán súroltam ezt a határt. De 120 ezer forintot ugye ez nem ér meg, hogy évente párszor ránézzek mondjuk az apósom vidéki gépére, vagy a keresztlányom notebookjára stb.

    Ennél még LogMeIn Central is logikusabb választás, mert az 100 gépig évi 230 euro, és oda fel lehet (még) venni free klienseket, és hát a Pro featurék engem pl. nem hoztak lázba.

    Ha valóban igaz az, hogy egy megvásárolt Pro mellé fel lehet venni további Free Basic klienseket (bár egyelőre erről nem találtam semmi hivatalos infót), akkor az már egy fokkal jobb felállás talán, home-family szinten ennyit (legkisebb Pro csomag, 79€/év) én még ki is fizetnék egy 10 gépes csomagért.

    Ja és még egy "apróság" ugyebár ezekben a feltűntetett árakban még nincs benne az ÁFA, tehát erre még elvileg itthon rájön a 27%. :(

    [ Szerkesztve ]

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz FLx #124 üzenetére

    1. arról se volt szó, hogy nem lesz tovább free. tehát aki most arra gondol, attól tart, hogy a centrálhoz járó free fiókok is meg fognak szűnni, az szerintem joggal teszi, jobb félni, mint megijedni. igaz erről egyelőre nincsen szó valóban, nem tudom ezek szerint te a tervekbe is be vagy avatva, good4u.

    2. ezt a magyarkodásos témát annyian értették már félre és annyian beszéltek róla össze vissza, de olyan nem rémlik most kicsit vissza olvasva se, hogy ez magyar lépés lett volna a cégen belül, szóval most te is csavartál ezen a dolgon még egyet. (ja, hogy a telekomos hasonlat? az meg ugye annyira se magyar, mint az lmi).

    [ Szerkesztve ]

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák