Új hozzászólás Aktív témák

  • FlekkeN

    aktív tag

    válasz oO7 #5 üzenetére

    Ha a kinect szenzorait lekicsinyíteném akkor nyílván a a mostani végtagok helyett az újakat érékelné és pont erre lenne jó. A két különböző szerkezet két különböző dologra van kifejlesztve amúgy.

    Továbbá ennek a szerkezetnek is vannak határai és azokról nem beszélnek. A kinectnél is tapasztalni lehet a nagy hiányosságokat. Az elején milyen jól nézett ki mikor Project Milo keretében volt használva a kinect. Aztán mi lett belőle? Star Wars kinect...
    Szóval kell a megfelelő alkalmazási környezet(pl.: Dance central).

    Egy ilyen levegőben hadonászok a kezemmel szerkezetnél gondoltak arra, hogy elfárad a kezed 5 perc után? A másik az, hogy magad előtt nem igazán lézerkardozhatsz a kezeddel mert akkor nem látod a képernyőt és magasabban sem lehet a képernyő, mert akkor a nyakad fárad el. Szóval vagy alatta vagy oldalt kell nyomulnod szerintem.

    Amire jó lehet szerintem az az inteface kezelés. Dolgok ide-oda rakodása a képernyőn, klikkelés, stb...
    El tudom képzelni hogy beülök a kanapéba ez meg a plafonba van építve és csak hadonászok a kezemmel kezelve a számítógépet és indítom a filmet a tv-n.

    Rajzoláshoz szerintem ez nem használható, miért lenne jobb mint egy digitális tábla?

Új hozzászólás Aktív témák