Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz zseko #65 üzenetére

    Meg a gugli és a többi kém... :D
    Nem azt mondtam, hogy titkos, csak azt, hogy nem várok mástól hívást, ha pedig befut valami, biztos, hogy nem hívom vissza. Azt sem garantáltam még senkinek, hogy fölveszem, bár volt már rá példa. Ezért tudom, hogy az előző tulajt keresik. Az ismerőseim tudják, hogyan érhetnek el, ha bármi miatt nem tudnak a saját számukról hívni. (Email, SMS, galambposta, füstjelek, telepátia, stb. :D )

    Akit zaklattak már, valószínűleg érti, miről beszélek, a többi meg örüljön, hogy fogalma sincs...!

    mikung:

    Honnan veszed, hogy kikapcsolom a telefonomat? Ilyet nem írtam. Nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust, sem a teljeskörű némítást alváshoz. Ez van.

    "abba még senki nem halt bele hogy felvette."
    Tudom, hiszen élek még. Írtam is korábban, hogy a számom előző gazdáját keresik állandóan. Honnan tudnám ezt, ha soha nem venném föl? Csak mostanra belefáradtam és teszek rá. Letiltom és kész. Hívjon nyugodtan. Mondom, az ismerősök többféle módon elérhetnek, és nem érkezett panasz részükről, tehát megint nem engem kerestek. Ennyi.
    Marketingesek nem szoktak hívni, csak az előző tulajon akarja mindenki behajtani a tartozását. A hócipőm tele van már vele!

    Phülöp:

    Az úgy más helyzet, az embernek saját érdeke, hogy beszélni tudjon azzal, akit megbízott valami munkával. A mostani tapasztalataim után vennék egy SIM-et erre a célra, soha többé nem adom meg a rendes számomat olyannak, akinek csak átmenetileg van rá szüksége. De hát én megjártam. A többséget nem szívatják halálra. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák