Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    A külföldről érkező hívásért már nem kell fizetnie a fogadó félnek valamennyit? (Nagyon régen hallottam valami ilyet, de lehet, hogy már másképp van.)

    Sosem hívok vissza olyat, aki nem szerepel a névjegyek között. Fölvenni is ritkán szoktam, ha meg nem jelzi ki a számot, eleve nem foglalkozom vele. A mostani mobilommal ezeket eleve tilthatom is.

  • C. s.

    addikt

    válasz mikung #15 üzenetére

    A mobilszámomat nagyon kevés embernek adtam meg, szigorúan magáncélra használom. Ők nem fogják megadni sehol, tudják, hogy számos egyéb módon elérhet, aki akar. Ebből adódóan nem várok ismeretlen hívást a mobilomra. A számom előző tulaját mindenféle bank és egyéb keresi állandóan, egy idő után meg lehet unni, hidd el! A Darwin-díjat egy kissé elkapkodtad, mert még élek, arról nem is beszélve, hogy nem hinném, hogy egy szép napon bárki azért keresne rejtett számról, hogy figyelmeztessen, mert egy zongora tart a fejem felé a magasból. :D

    "Doki/yard/ügyvéd/kórház/szerelő/... és még kismillió hely van ahol ... ááh, hagyjuk ... már porzik a gumicsont ..."

    Ahhoz ismerniük kellene a mobilszámomat. Nem igaz? Vagy szerinted ők is találomra hívogatnak embereket?

    Miért fáj az Neked, hogy nem hívogatok vissza idegeneket? Ő akar tőlem valamit, ha tényleg fontos neki, majd újra hív. Az ismerősökkel természetesen más a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

  • C. s.

    addikt

    válasz zseko #65 üzenetére

    Meg a gugli és a többi kém... :D
    Nem azt mondtam, hogy titkos, csak azt, hogy nem várok mástól hívást, ha pedig befut valami, biztos, hogy nem hívom vissza. Azt sem garantáltam még senkinek, hogy fölveszem, bár volt már rá példa. Ezért tudom, hogy az előző tulajt keresik. Az ismerőseim tudják, hogyan érhetnek el, ha bármi miatt nem tudnak a saját számukról hívni. (Email, SMS, galambposta, füstjelek, telepátia, stb. :D )

    Akit zaklattak már, valószínűleg érti, miről beszélek, a többi meg örüljön, hogy fogalma sincs...!

    mikung:

    Honnan veszed, hogy kikapcsolom a telefonomat? Ilyet nem írtam. Nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust, sem a teljeskörű némítást alváshoz. Ez van.

    "abba még senki nem halt bele hogy felvette."
    Tudom, hiszen élek még. Írtam is korábban, hogy a számom előző gazdáját keresik állandóan. Honnan tudnám ezt, ha soha nem venném föl? Csak mostanra belefáradtam és teszek rá. Letiltom és kész. Hívjon nyugodtan. Mondom, az ismerősök többféle módon elérhetnek, és nem érkezett panasz részükről, tehát megint nem engem kerestek. Ennyi.
    Marketingesek nem szoktak hívni, csak az előző tulajon akarja mindenki behajtani a tartozását. A hócipőm tele van már vele!

    Phülöp:

    Az úgy más helyzet, az embernek saját érdeke, hogy beszélni tudjon azzal, akit megbízott valami munkával. A mostani tapasztalataim után vennék egy SIM-et erre a célra, soha többé nem adom meg a rendes számomat olyannak, akinek csak átmenetileg van rá szüksége. De hát én megjártam. A többséget nem szívatják halálra. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák