Keresés

Aktív témák

  • DemonDani

    addikt

    válasz ddekany #22 üzenetére

    aham... XD csak azért amugy tök rendesek és segítik az államot a munkájukkal... hagyjuk már. Ritka a rendes sajnos... mint a fehér holló.

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

  • DemonDani

    addikt

    válasz ddekany #34 üzenetére

    mindegy mi van nálad... 20at úgysem lehet egyszerre rúgni xD
    ha mégis használod akkor lesz 1 aki hatástalan meg 19 aki nagyon gyorsan tud futni :DDD ellenben veled a bakancs miatt ;]

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

  • Morden24

    nagyúr

    válasz ddekany #31 üzenetére

    Nem szánom költői túlzásnak, Budapesten és a környékén mozgom leginkább, de megfordulok gyakran keletre-nyugatra-délre egyaránt. Lehet, hogy rossz a tapasztalatom, és én vagyok az egyetlen kivétel. A költői túlzás részemről az, hogy a "másik oldal" csupa normális, csak a választott ellenséget basztató emberből áll.

    A "focihuligán" nekem addig nem válik elcsépelt médiakifejezéssé, ameddig negyed évente egész biztos hallom azt, hogy egy közvetlen vagy közvetett ismerősnek már megint megb_szták az utcán parkoló kocsiját egy meccs után.

    Mellesleg egyáltalán nem áll szándékomban ilyen kisebbség vs. magyarkodó aljanép vs. szimpa tahó vitát nyitni, meg arányt számolni. Elmondtam a tapasztalatomat, ami az, hogy legalább annyi ilyet látok, mint a másikat. Még csak kategorizálni sem áll szándékomban egyik brigádot sem, mindegyiknek vannak normális tagjai, meg hangos suttyó tagjai.

    (A bakancstól mióta válsz nácivá? Hűdekemény rocker-koromban én is abban járkáltam, mégsem nézett senki nácinak.)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • shtml

    őstag

    válasz ddekany #31 üzenetére

    Gondolkozz már el egy kicsit. Ausztriában pl. eléggé gyakori, hogy magyarokat bolti lopáson érnek, s ez még gyakoribb volt régebben, amikor nagyobbak voltak az árkülönbségek is, "sikk" volt Ausztriából beszerezni dolgokat (pl. Gorenje-roham).

    Azokban az időkben én is gyakrabban jártam Ausztriába és magam is tapasztaltam az áruházi eladók gyanakvását. Több alkalommal azt tettem, hogy odamentem hozzájuk és szépen, hosszasan elbeszélgettem velük - természetesen németül, mert az majdnem anyanyelvem. Nem vagyok biztos abban, hogy ezután kevésbé gyanakvóan figyelték a többi magyart, de annyit biztos elértem, hogy belátták, nem minden magyar bunkó és tolvaj.

    Vajon hogyan éreznéd magad, ha Ausztriában csak úgy simán letolvajmagyaroznának téged? Szerintem igen hamar rájönnél, milyen óriási hiba egy egész népet a kisebb vagy nagyobb számosságú gazemberei miatt elítélni és megbélyegezni.

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

Aktív témák