Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz Tian66 #400 üzenetére

    Igazad van. A többség nem jár fórumokra és egyéb helyekre, csak megvesz, használ termel.
    Én csak hangot adtam pár olyan dologra mint pl a megszerzett jövedelem és a be nem vallott vagyon szerzés erre rögtön leoltottak, hogy de hát úgy is annyi ember csal akkor meg mit szólok bele?
    Pont az ilyen hozzáállás mutatja a legjobban hogy sokan a könnyű pénzszerzési lehetőséget látják benne vagy az extra moneyt. Mert hát végül is valós pénz lesz a vége ennek a "bányászatnak" nem pedig kap egy pár bit coint a végén és abból kell eltartania magát.

    Még egyszer a gyengébbek kedvéért: semmi gond ezzel, mindenki csinálja azt amihez ért, kedve vagy lehetősége van és keressen vele pénzt, DE ugyan úgy fizesse be az adót utána, legyen bejelentve a jövedelme mint bárki másnak aki nem feketén dolgozik! Ja hogy így nem érné meg, de hogyha baja van és megy az orvoshoz vagy ég a ház akkor persze várja a segítséget, igaz hogy azok az emberek a befizetett adóból kapják a fizetést és ha mindenki feketén dolgozna nem lenne ilyen ellátás. A másik amit írtam, hogy elérhetetlenné tettek bizonyos termékeket..

    De biztos én látom rosszul és nekem is csalni, hazudni kellene...

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák