Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz nozs23 #3548 üzenetére

    Na látjátok! És akkor a kezdők vannak "szapulva", hogy hogy mer odamenni ilyen technikával, tudással, rutintalanul... Pedig szívvel-lélekkel csinálják páran (kivételek mindig vannak) de nincs anyagi fedezete hogy az elején milliókat belefektessen. ropi mindig azt írta nekem, hogy ha ez nincs meg, be sem szabad fogni. Na most akkor mi a fontosabb??? Ha valaki odamegy, tud viselkedni, tud kommunikálni, végig tolja az egészet, majd 1-2 hét múlva átadja a képeket, amelyek nem profik, de vállalhatóak. Mert valljuk be, nem egy esküvőn vagy eseményen van az, hogy ott van valaki, egy kisebb kompakt géppel, és azzal nyomatja...
    Tényleg azt lehet mondani, hogy a mai világban már lassan telefonnal fogják csinálni lassan, mert megnézik telefonon, vagy Facebookon, azt csók. Vettem én is nyomtatót, azt nem tudom eladni baszki, azt még az eredeti tekercs van benne. Oltári nagy pénzkidobás volt. Inkább vettem volna rajta objektívet. Na mindegy, a lényeg, hogy fontos a technika, de sokkal fontosabb maga az ember...

Új hozzászólás Aktív témák