Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    CSak pislogok milyen összegeket írtok! Most oké, amikor 2 fotós megy, egyértelmű emelkedik a gázsi, meg ha egy komplett stáb megy, és majdnem filmforgatás van, akkor még érthető is több száz ezer Ft... persze mindenhol más árak mennek, de nekem a tapasztalatom még mindig az, hogy minél olcsóbban akarják megúszni a fotózásokat az emberek. Ausztriában is ahol dolgoztam. Szóval ez a szarrágóság mindenhol igaz. De főleg azt tapasztaltam, hogy ott a haver van egy jó gépe... Meg majd telefonnal... Jó az...
    Árultam egy frankó kis kamerát. Magyarok vették meg kint, és amikor kifizette, kérdezem, hogy mire fogja használni, családi videók, ilyenek? Nem. Nemsokára lesz az esküvőjük, és inkább kifizetnek egy ilyen kis kamerára ennyit, ami megmarad és az övüké lesz, minthogy egy videósnak... Mondom de hát ahhoz nem csak egy ilyen eszköz kell ám, hanem aki tudja is majd mit kell vele csinálni. Áááá, már bevállalta az egyik fiatal gyerek. ;]
    Már csak kíváncsiságból rákérdeztem a fotósra... Nem lesz. Minek? Mindenki fotózik, így is rengeteg kép lesz, minek fizessünk azért hogy még több legyen... :DDD
    Kint dolgozó Magyarok, akik ráadásul jó lóvét keresnek, a csávó valami mérnök kint, és mégis hazamennek összeházasodni. Nem, nem azért mert ott a sok barát, hanem mert ott olcsbb sokkal. ;]

Új hozzászólás Aktív témák