Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz feliks #10 üzenetére

    "(pl. moto360 lemerül nap közepére, ez nem óra, hanem egy vicc)"

    Reggel szedtem le a töltőről, 80%-on áll.

    "Például a Withings Activité HR Steel jó irány."

    Nem az szerintem.

    "átjönnek az egyszerű értesítések, fitnesszfunkcióval rendelkezik"

    Inkább ne írja ki csak rezegjen, mert annyira egyszerűek azok az értesítések hogy telefonon hamarabb megnézem mi van. Elegáns óra és fitnesz meg a viccelünk kategória ugye? Tudom, a gyártó is ezzel reklámozza, de az max egy lépésszámláló meg egy közepesen pontatlan hr szenzor. Ebből meg szép gráfokat lehet húzni csak érdemi információt nem tartalmaz mert pontatlan mint állat.

    "Igen, ez nem "okosóra""

    Ez nekem pont a két világ hátrányainak metszete. Kvarcórának drága, a hr szenzor miatt indokolatlanul vastag, szintén lemerül egy idő után, cserébe közepesen elegáns, de pont azok a funkciók vannak benne amiket ezzel nem fogsz használni, vagy semmi értelme nincs.

    "akkor ha már 2010-ben a SonyEricsson X5 Pureness nevű kütyü tudott átlátszó kijelzőt villantani"

    Japp csak a tesztek alapján az olvashatósága, a használhatósága, meg úgy alapvetően minden gond volt, és 16 éve is 200k-n nyitott. Persze maga az elv csábító lehet, ez a megoldás szerintem is messzemenően a legjobb lenne. Csak a trendek meg nem erre mutatnak sajnos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák