Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feliks

    senior tag

    válasz #56573440 #19 üzenetére

    "Reggel szedtem le a töltőről, 80%-on áll."
    Egy első gen, Ambienttel, folyamatos BT kapcsolattal? értesítésekkel, automata fényerővel?
    Nekem jó ha reggel8tól délután5ig bírja kb, pedig nem egy agyonhasznált, ezeréves darab.

    ""Például a Withings Activité HR Steel jó irány." -- Nem az szerintem."
    Ezalatt arra céloztam, hogy hagyományos órára építeni okos funkciókat értelmes elképzelés, nem pedig egy számítógépet miniatürizálni, nem a konkrét termékre, és szolgáltatáskínálatra értettem.
    Tehát a klasszikus óra okosítását kellene továbbvinni, jobban megoldani a kijelzőt, bővíteni a funkciókat, stb.

    "Ez nekem pont a két világ hátrányainak metszete. Kvarcórának drága, a hr szenzor miatt indokolatlanul vastag, szintén lemerül egy idő után, cserébe közepesen elegáns, de pont azok a funkciók vannak benne amiket ezzel nem fogsz használni, vagy semmi értelme nincs."
    Kvarcnak nem drága, csak nem elég elegáns, de ha nem csak ez a cég menne ebben az irányban, nyilván lenne elegáns is. Egy jó quartz, például az én PRC200-as Tissotom 150.000 forint, egy Steel HR amazonon 60.000, ami nem irracionális ár érte.
    Azt írod lemerül, de ismerősnek, aki 40 millist használ kábé 20 napra jön ki az üzemidő, ami már (szerintem) elfogadható, ellenben az általam tapasztalt 1 nappal.

    "Japp csak a tesztek alapján az olvashatósága, a használhatósága, meg úgy alapvetően minden gond volt, és 16 éve is 200k-n nyitott. Persze maga az elv csábító lehet, ez a megoldás szerintem is messzemenően a legjobb lenne. Csak a trendek meg nem erre mutatnak sajnos."
    Természetesen, de egy 3,5 collos értintőképernyős mobil is 300 rugó volt 8 éve, retek ppivel és betekintési szögekkel. De ha néhány cég beleállna és fejlesztené, egy 100-150 rugós igényes óra helyett egy klasszikus óra okos funkciókkal sokak fantáziáját megmozgatná, ellenben a jelen iránnyal. :)

    [Be Happy]

Új hozzászólás Aktív témák