Új hozzászólás Aktív témák

  • amdphenomX4

    csendes tag

    5-6% álprofil? A nagy büdös francokat. Igen, 5-6% lehet az olyan profil, amit egy híres embernek hoztak létre mint az a Cristiano Ronaldo-s profil ami a cikkben említve is van és 3000oldalt lájkolt. És hány olyan van, akik teljesen hihetően hoznak létre profilokat, internetről letöltött személyek képeit profilképként beállítva. Szerintem a Facebook ötöde, tehát egy jó 20% BIZTOS, hogy fake. A másik kedvencem meg:
    "A közösségi oldal egyik szóvivője a jelenségre reagálva kijelentette, hogy ők nem érzékeltek semmilyen lájk-hullámot sem robotoktól, sem „megrögzött klikkelőktől...”
    "...ha egy botot ér el a reklám, a kék vállalat ugyanúgy megkapja érte a részesedését..."

    Haha, hülyék lennének kijelenteni, hogy észleltek. Nekik a 'robot lájk-hullámok' csakis hasznot hoznak.

    Nem tudom, nekem az egész facebook olyan, mintha kezdene elsatnyulni. Mikor 2010 nyár elején regisztráltam, egy egész korrekt kis oldal volt, ami tetszett nekem és ezért kezdtem el huzamosabban is használni. De tavaly év vége fele meg idén valami megváltozott. Már tele van spammerrel, mindenféle reklámmal. Illetve a sok idióta fb szerkesztők által jónak tartott frissítésekkel (idővonal, ismerőseim által lájkolt képek/bejegyzések nagyba való megjelenítése). Még most léphetne az fb, ha akarna, de úgy látom ők inkább rövid és nem hosszú távra gondolkodnak. 5-6éven belül jól megszedik magukat, hogy még a takarítónő is élete végig megéljen az addig megkapott fizetésből, aztán már őket nem érdekli.

Új hozzászólás Aktív témák