Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Dr.FantastiK #16 üzenetére

    Nyugi majd egyszer te is kinovod. Nem ertem mi folyik itt a fejekbe, nehez neked elfogadni hogy valaki egy kesz megoldasert penzt ad ? Raadasul mintha a 150ezret allitamad szembe a semmivel, de a takolt nast is meg kell am venni szerintem. Blackrulz-nak teljesen igaza van, takolni akkor kell ha valakinek nem felel meg a gyari. Elhiszed, hogy engem nem erdekel, hogy ugyan olyat kapok ? Ha syno nast akarok venni akkor nem ugyan az kell, hanem az. Arrol nem is beszelve, hogy nem ugyan az, csak te valamiert azt gondolod. Kezdve azzal, hogy tok mas a hw alatta. Egyertelmuem olcsobbra jon ki egy takolt nas, mint egy rendes syno vagy qnap, csak nem erted meg hogy nem mindenkinek ez kell. Nekem is syno vam es nem, nem hulye vagyok hanem csak leszarom. Nem fogok napokig meg hetekig forumot olvasgatni ha gyikom van, mert leszarom. Nekem az kell, hogy mikor felvagom a dobozt akkor mar mukodjon ahogy kell. Teljesiti ezt a syno ? Igen. A freenas ? Nem. Ennyi. Most nagyon jofej leszek es azt veszem alapnak, hogy "hasonlot" (szolgaltatasra, nem minosegre!) epithetsz mondjuk 75kert, ami fel ar. Na innentol ha mondjuk osszvissz 20 ora szopasod van vele (ami ugye nagyon sulyos alabecsles) akkor meg is kapod, hogy 3500-as oraber felett ez neked koltseg konkretan. Probaljatok mar meg elengedni, vagy legalabbis helyen kezelni a dolgokat. Tudom , enis ilyen voltam regen hogy jajjajj csak a legozott a pc a brand egy szar. Ja, csak a brand mikor osszehanyja magat a cad alatt es megsemmisul a vilag is, akkor hozzak a cseregepemet a rakovetkezo 3 oraban. Mikor meg akkora csaszar voltam, hogy osszelegoztam feleannyibol ugyanazt, akkor meg varhattam 25 munkanapot egy gyari hibas deszka miatt. Erzed a kulonbseget ? Osszegezve : NEM a hw-t fizeted ki a syno nassal hanem a szoftvert es a supportot. Epithetsz te nekem akarmilyen nast, ha ezeket nem teljesiti akkor nem jatszik, ennyi. Remelem sikerul elfogadni, hogy nem hozzaertes kerdese a legozas, hanem prioritas kerdese. Akinek fontos hogy mukodjon es ha baj van, akkor legyen megoldas is, az kifizet 2szer annyit. Vagy X-szer, amit nekem sikerult vennem az kozel sem csak 150k volt, megsem erzem magam olyan nagyon hulyen miatta.

    Ui: egyebkent nem csak itt, nagyon sok mas temakorben is eszrevettem azt a paradoxont, hogy emberek azt gondoljak hogy meg lehet venni ugyan azt, csak sokkal olcsobban. El tudnad nekem mondani igy zaraskent, hogy ha ugyan az lenne, akkor megis miert lenne olcsobb ? Tehat ja egy termek tudasa X es ara Y akkor egy masik termek aminek a tudasa szinten ugyan az az X, az ara megis miert lenne Y/3 ? Sose gondolkodtal/gondolkodtatok meg azon, hogy talan azert sokkal dragabb, mert nyujt olyan szolgaltatast amit a sokkal olcsobb esetleg nem ? (Megsugom, ez a titok a dologban.)

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák