Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz wwenigma #375 üzenetére

    Az valóban hülyeség, csakhogy én nem tolok ilyet. Abban a hsz. -ben sem szerepel ilyen, amire azt írtad, hogy hülyeség. Én kellő tartalékot írtam. Ez egy értelmesen gondolkodó számára nem az össz, hanem a rendelkezésre álló, szabad erőforrásokat jelenti. Ha az enyémben 3GB RAM van, ami 85% -ban foglalt, a tiedben meg 1GB, amiből 50% foglalt, akkor melyikünk rendelkezik nagyobb erőforrás tartalékkal?
    Abban igazad van, hogy azt nem írtam oda, hogy ez a megállapítás első sorban Android rendszerre vonatkozik. Ha olvasod a VOIP topikot, akkor te is ismered azt az általános véleményt, hogy SIP (VOIP) téren a Nokia (Symbian) valamit nagyon tudott. Az Android, VOIP szempontból közel sem annyira optimalizált. Sőt! Androidon a VOIP nem minősül hanghívásnak, csupán egy szimpla net kapcsolatnak. Ha nem vetsz be vmi trükköt, akkor egy bejövő, GSM hívás miatt símán bontja a folyamatban levő VOIP hívásodat. Továbbá, a gyári tárcsázóból indított hívásnál, a Google legújabb merénylete miatt, nem választhatod a MobileVoipot. Én ezzel szoptam, de ez nem csak az "egzotikumokra" érvényes, hanem minden Androidos telóra, ami hívásindításkor a CALL, vagy a DIAL intent helyett, az újabb, CALL_PRIVILEGED intentet használja. Ha utánaolvasol az Android dokumentációban, akkor Te is láthatod, hogy a CALL_PRIVILEGED intentnek csak olyan alkalmazás felelhet meg, amelyik képes segélyhívást is bonyolítani. Nos, erre a legtöbb VOIP kliens nem képes.
    Ezek alapján kiegyezhetünk abban, nem kéne hülyeségnek titulálnod amiket írok, mert VOIP és Android témakörben, tudásban és tapasztalatban sem azonos súlycsoportban indulunk?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák