Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    válasz gyemipapa #135 üzenetére

    Szia!

    1. mindegy mire tervezték,a mai viszonylatban egy 0.Nézd a kor tech. színvonalát.
    Mintha egy kínai gagyifon gyártója azt mondaná azért rossz a hangminőség mert nem kell egymástól messze állni.
    2. Látod, más is írja hogy tekeredik.Nem hiszem hogy a tied különleges lenne, inkább csak elfogult vagy.

    3.Ezek billentyűkombinációk nem külön gombok.Nagyon nem ugyanaz.Nálam az irodában,mikor nincs senki zenét hallgatok,de ha bejön valaki,akkor ez illetlenség.Az eddigi gépeken egy villámgyors mozdulat volt némítani vagy megállítani az erre szolgáló külön gombokkal,nem odafigyelve két gombot nyomogatni.

    4 Nekem van egy rádiós egér bedugva,egy nyomtató,egy külső merevlemez, valamelyiket ki kell húznom ha scannalni szeretnék,a 6 éves gépnél nem kellett.

    5 Van olyan alkalmazás amit egy másikból indítok,vagy indul magától,viszonylag lassan indul,( Kb 15 másodperc)és nem tudom csak abból hogy látom hogy teker a lemez.Itt várok majd lesz valami.

    6.Ha a megy a játék,és világít a képernyő, és ebbe bezavar egy led akkor szerintem valami ott nem jó.
    Egyébként pont nem szeretem a csicsás dolgokat de ez szarrágás.
    Ha levelet írok és véletlenül a numlock- ot nem veszem észre csak a szövegből mert még annak sincs visszajelzője.A százéves gépemen van visszajelzője, és egy szolíd felirat is felvillan.

    Mostanában az autóknál lespórolják a vízhőmérőt,ők is a letisztultságra hivatkoznak, aztán ha felforr a víz így jártál.Mindezt egy rohadt dollárért.

    Nyilván a letisztultság miatt van csak egy mikrofon és fejhallgató kimenet is.

    Más.

    Nekem a Onekey ha bekapcsolt állapotban nyomom meg semmit nem csinál,kikapcsolt állapotban megnyomva a normál Win7 indul.
    Hogy kéne ennek működnie?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák