Új hozzászólás Aktív témák

  • gyemipapa

    senior tag

    válasz mjani1172 #134 üzenetére

    Persze nem kell, hogy egyet értsünk, de néhány dologra reagálnék:
    1.) A laptopon a kamera alavetően kommunikációs célt szolgál (Skype stb., arra viszont több, mint elég), nem családi video felvételekre tervezték, arra ott a pár ezer Ft-os digitális fényképezőgépek, vagy video kamera.
    2.) Lehet, én egy különleges példányt kaptam, de én is ki tudom nyitni úgy, hogy csak az egyik sarkát fogom le, és a másik sarkánál a másik ujjammal felnyitom. Nem recseg, nem ropog, áll, mint Katiban a gyerek.
    3.) Nem tudom, ugyanarról a laptopról beszélnk-e, de nálam Fn+ gombokkal lehet tiltani illetve állítani a tapipadot, hangerőt, fényerőt, wifit, külső kijelzőt, stb, szóval nem értem a problémát...
    4.) Szerintem a 3 USB elegendő (ráadásul ebből egy USB3), nem tudom, mihez kellene ennél több, egyszerre. Miket dux még rá?
    5.)A sok csicsás led leszűkítése pl. nekem direkt előnyös újítás, már nagy baj van, ha csak a LED világításából észleled, hogy van-e wifi, vagy nincs, hogy darál-e a HDD, megint nem érdekel, gondolom LED nélkül is kiderül, hogy működik-e a hang, stb...
    6.) Hogy a szoba félhomályában nem világít fényszóróként csilivili színekkel a sok visszajelző, kifejezetten pozitívan értékelem, mert játék közben kifejezetten zavaró, és nagy baj lenne, ha valaki csak a fényekből tájékozódna a különböző funkciók működéséről.
    A Lenovó törekedett a letisztult látvány és funkciók összhangba hozására, én pont ezt értékelem.
    (bocsi, nem kapok tőlük jutalékot a véleményemért, Lenovót csak 2 hónapja használok).

    Persze akik pl. imádják az asztalon is a csilivili gadgeteket, amik csak a procit és a memóriát is eszik, azokat nem lehet meggyőzni, hogy pl. baromira nem érdekel egy kocsinál, hány fokos a kipuffogódob.
    És gondolom, nem gondolod, hogy kifejezetten anyagi megfontolásokból, a vásárlók bosszantására "spóroltak ki" 3 LED-et a laposból, amik KARDIÁLIS információkkal látták volna el a felhasználót.

    Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Új hozzászólás Aktív témák