Új hozzászólás Aktív témák

  • gascala

    újonc

    Sziasztok! Emag vásárlói vélemények témakörben, érdemes-e Az emag.hu vásárolni?
    A saját tapasztalatom írom le.
    Vásároltam az Emag felületén egy telefont, meg is kaptam, minden rendben volt
    online kellette intézni mindent futár hozta a megadott címre. A telefon elromlott, futár jött elvitte
    2 hét mulva visszahozta. (Addig semmi info semmiről, már azt hittem elveszett a telefon.)
    Szóval Emag saját szervizben javíttat mindent valószínűleg Romániában, gondolom ha Román cég,
    de ezt nem tudom.Mindenesetre ez a szervizelés így egy kicsit aggasztó, főleg mert a készülékemet össze-vissza karcolták.
    A futárral visszaküldtem, és jeleztem az emagnak ha ilyen a szervíz nem kérem a készüléket,
    adják vissza a vételérat. Se kép se hang azóta.Nem javaslom tapasztalat alapján az onnan való vásárlást.
    Lehet szerncséd, hogy nem romlik el a termék, de ha elromlik kb mehetsz Romániába...
    Ne vásárol semmit az emagtól, jó online Magyar boltok vannak amiknek van jó ügyfélszolgálatuk Magyarországon! Szerintem akkor vásárolj az emagtól, ha tudod, hogy a termék nem fog elromlani.

Új hozzászólás Aktív témák