Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz pengekcs #66 üzenetére

    "akkor lathatod hogy az egesz koceraj egy nagy lufi, amit jopar rugpull-okban is utazo csalo fujkalgat. De ott van a tether meg a tobbi 1:1-ben usd-re valthato szarsag is, ennek pl. lehet max. 3%-nyi valos dollar tartaleka... Pl. egymas melle rakod a btc arfolyamat meg az usdt circ. supply-t es erdekes egybeeseseket fogsz latni, mikor pumpalodott fel az ar." - Na, itt egy ember aki valóban érti a kriptót, és nem csak mondja :)

    "Nekem ott szallt el az agyam reszben mikor elkezdtem jobban utanaolvasni a sok idiota web3/defi/blokklanc baromsagnak" - szintén

    Érdemes Coffeezilla youtube csatiját is követni a témában.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • KROK640

    veterán

    válasz pengekcs #84 üzenetére

    Bizony, érdemes nézni őket, én minden bányásznak kötelezővé tenném.

    "Azaz fizess elo valami hulyegyereknel havi fixert "tippekert", amik tutik." - igen, erről is hallottam már és bennem is felveti a dolgot, ha a tippek olyan tutik, akkor minek neki előfizetési díj meg miért ossza meg velünk? Egyébként egy haverommal ingyen összeülve csináltuk ilyet, hát az is bukta volt, pedig ő tényleg nagy aránnyal nyert. Most mi lett volna ha erre még havi előfizetési díjat is szed?

    Bitcoinba nekem 2010 elején lett is volna lehetőségem bemászni és bányászni (HD3870X2-vel akkor meg pláne!) de már egyszerűen akkor nem tudta senki kielégítően elmagyarázni, hogy ez miért jó??? Meg hogy ebből miért lehet pénzt realizálni?
    Mert még ha SETI szerű izét futtatnánk, és bizonyos adapackokért kapnánk X összeget (ezeket a számításokat sok mindenre lehetne használni, orvosi kutatás, meteorológia, stb. ) akkor azt mondanám, hogy remek, mert úgy keresel havi X össze fiat pénzt, hogy közben az emberiség előrehaladását szolgálod. Mindjárt más lenne.

    A line goes up - the problem with nfts örökbecsű kis filmet már számos bányásznak és NFT tulajnak ellinkeltem azóta, a kapott válaszok között a "túl hosszú" "nincs nekem erre időm" és hasonlók tették ki gyakorlatilag a 100%-ot, szerintem egy sem nézte végig akinek elküldtem.
    De amikor elkezdtem az abban tárgyalt dolgokról írni, akkor is ment a nagy hallgatás, meg az, hogy én ezt nem értem. Pedig de : ő belefektetett és NEM BUKHAT RAJTA, mert az anygai oldalon kívül a kis egoja is rommá sérül, hogy hülyét csináltak belőle.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák