Új hozzászólás Aktív témák

  • waccamár

    senior tag

    Én nem fogom elmagyarázni senkinek, hogy szerintem miért nem hülyeség az egész.
    Ha szerintetek az, akkor oké, nem akarom megváltoztatni senki véleményét :)

    A hsz-ekből azt látom, hogy akiknek markáns véleménye van, azok elég felszínesen ismerhetik a témát (pedig én sem vagyok expert egyáltalán, csak nem zárkózom el az újdonságoktól és próbálom megérteni ezeket).

    Csak azt látjátok, hogy "vehetsz egy linket egy bármire, amit amúgy bárki ingyen lemásolhat és lehet, hogy 1 perc múlva a link se mutat sehová", meg "Másra nem jó, csak hülyítéssel való visszaélés általi pénz csinálásra.", meg "Milliókat legombolni hülyékről erről szólt ez."

    Ennél többről van szó, de valóban, a felszínen ez látszódik és persze tele van a piac átverésekkel, lehúzásokkal, ponzi-sémákkal, stb.
    De azért mélyebb ez, amibe nem is akarok belemenni, mert látszik, hogy ebből a témából értelmes vita úgysem kerekedik, szóval bármit is írnék, úgyis bele lehet kötni és csak a fenti "érvek" jönnének vissza újra és újra.

    Pedig lehetne erről értelmesen is beszélgetni, de ha a "hülyeség az egész" a kezdő álláspont egy vitában, akkor teljesen felesleges is belekezdeni.

Új hozzászólás Aktív témák