Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz t72killer #12 üzenetére

    Az evolúció lényege az alkalmazkodás.
    Nem lehet belekényelmesedni egy melóba (én is ezt teszem ;) ).
    Viszont hogy ki veszi meg a termékeket? Azok, akik megtalálják az új pénzszerzési lehetőségeket. A jó ötlet, és a tudás már manapság is mindennél többet ér .

    Off : Az jut eszembe ilyenkor, hogy milyen sok szakma halt már ki - kádár, bognár, íjkészítő - de a megmarad képviselőik jól megélnek, mert az a kis réteg, akinek igénye van a munkájukra, rengeteget fizet.
    Így lesz ez a mostani szakmák egy részével is.
    Lehet ellene ágálni, de az idő nem áll meg, a világ változik. nekem sem mindig tetszik, amerre, de attól még ez a körülöttünk levő világot valami kevéssé érdekli.

    @Haxiboy : Ez a milyen szakon van, elég érdekes.
    Sok embert ismertem egyetemen, aki jelentkezett egy szakra, de nem érdekelte az. Mifrancnak ment oda?
    Ha odament, mit csodálkozik, hogy nem jó abban, ami nem érdekli?
    Utána elmegy a szakmájában dolgozni, és nem jó benne, mert nem érdekli. Aztán elmenne máshova amihez nincs papírja, semmije, persze, hogy nem talál munkát - pedig lehet abban jobb lenne.
    Vagy ha talál, akkor azok nem jutnak be, akik azt a területet tanulták (bár lehet, hogy ők sem oda valók :D )
    Biztos én vagyok a hülye, majdnem egész életemben azt tanultam, ami érdekel, és azt is dolgoztam. Majd ez lehet, hogy most változik :D

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák