Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasek

    Közösségépítő

    válasz Belba #4 üzenetére

    Egyetértek minddel. Valamint még egy pont az én véleményem szerint:

    8. Megszabjátok a lányotoknak, hogy az utolsó járattal menjen haza, és nincs kifogás, mert egy lány ne kószáljon egyedül az éjszaka, viszont amikor "baj" van, akkor egyszerűen sétáljon haza egyedül, ugyan abban az éjszakában, amelytől az előbb még féltettétek? Érdekes. :U

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. H

  • ijjájom

    csendes tag

    válasz Belba #4 üzenetére

    Hát kedves Belba! Köszi a kioktatást, végülis jogod van hozzá, de kicsit nyersen fogalmaztál! A lökött tyúk kifejezés szerintem nem sértő ebben az esetben, de ha Te úgy gondolod, akkor legyen!
    Tudod kijártam már az élet iskoláját, még ha úgy érzed, hogy a lányomat akkor éjjel cserbenhagytam is. Én nem így érzem, mert felajánlottam neki utána, hogy fogjon taxit, és kifizetem. De tudod van amikor olyan rohadt módon fáradt az ember, amikor rendszeresen 10 körül érsz haza, hajnalban mész, hogy a négy gyereket taníttasd, ki tudd fizetni a számlákat, a gyereked meg szenved a maga kamasz módján. Mivel már nem egyszer fordult elő ez az eset, már nem egyszer mentünk be érte, halálra aggódva az agyunkat, amikor koncertre ment, hogy 11-re hazaér, és hajnali háromig félóránként csörgetve, aztán kialvatlanul gürizni.
    Hát van öt gyerekem, lehet, hogy akkor éjjel nem ugrottam, de még a gyerekeim szerint is, főleg a "lökött" tyúk szerint is jó anya vagyok.
    Velem osztják meg a fiú ügyeiket, gondjaikat, nekem sírnak a vállamon vagy éppen mesélik, hogy milyen jó volt ez meg az.
    Na csak ennyit akartam írni, mert szíven ütött az írásod.
    Tudod 18 évig otthon voltam, csak azért, hogy lessem minden kívánságukat, hogy minden rendben legyen itthon.
    Ennek köszönhetően nincs állásom most, pedig irodán dolgoztam előtte, de nem szégyenlem, hogy most bejárónőként, bébiszitterként dolgozom,
    Tudod ez olyan, mint amikor a kiskakas mindig farkast kiabál, aztán már nem hisznek neki.
    Kicsit mi is belefáradtunk a lányunk hanyag, trehány hozzáállásához, de ez van, reméljük változni fog. Üdv. ijjájom

    A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

Új hozzászólás Aktív témák