Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Sotho #25 üzenetére

    Na azért az sem mindig járható út, kérdés milyen hardvert és milyen zajszint mellett.

    Én anno még dVGA nélkül próbáltam a passzív konfigomat belegyömöszölni egy Coolcube Mini-be, ami végülis sikerült, de már nem a passzív CPU hűtővel és így lemondtam a dologról, mert nem volt valami csendes (ugye minden más passzív volt a gépben). Ekkor megfogadtam, hogy eladom a kis kuckót, amit végül azóta sem tettem meg, mert végülis HTPC, vagy NAS-nak így is jó lenne a mérete (ezek azóta sem készültek el, így most porfogó :B ). Mindenesetre visszaköltöztem a "nagy" házba.

    Azóta beszereztem még egy passzív 750Ti-t is, na így meg már végképp csak a nagy(obb) házban férek el. Sőt még ezt is át kell majd kicsit alakítanom (SSD-nek jelenleg nincs dedikált hely (volt) csak a 3,5-es merevlemeznek a ház aljában, plusz 2,5 centimétert szélesítenem kell a házon, hogy a dVGA beférjen rendesen, mert most nem lehet az oldallapot visszacsúsztatni). :DDD

    Gondolkodom még, hogy az eredetileg előre tervezett két 500 RPM-es Scythe ventit visszarakom így, hogy van dVGA mivel hangjuk nincs, viszont mivel lényegében mindenhol zárt a ház az előlapot és a tetőt kivéve, így még ezek az alacsony légszállítású ventik jól érzékelhető légmozgást generálnak, hangjuk viszont szinte nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák