Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz adamssss #90 üzenetére

    Egy ilyen fejlesztés nyilván szükséges. Egyelőre azonban nagyon kevesek kiváltsága, nagyon kevés támogató és támogatott eszközzel nyilván kell.
    A Bivalybasznád alsó kapcsán kitalálhatnál valami eredetibbet... eléggé szar már. Az írás lényege az volt, hogy miközben fejlesztünk, nem kellene elfeledkezni arról, hogy van, ahol az elérhető és sokak által használni is akart szolgáltatást, stb is kellene biztosítani. Emiatt van itthon átadás, aztán javítás, aztán újra átadás. Nemcsak nem értetted meg, amit írtam, hanem egyenesen kerested, mibe lehet belekötni (írtam, hogy Budapest közelében.. hahó, térkép... Bivalybasznád, mi?????, pfff) . Szerintem miattad és a többi okostojás miatt érdemli meg az ország, hogy itt tart. Ülj le, egyes. :W
    Az 5G jelenleg tech demo, nem több. 4k adásnak pl több hasznát venném, és vsz más is, mert szinte már mindenkinekl olyan tévéje van, Bivalybasznádon is. Csak nincs mit nézni rajta. Eszem megáll.

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák