Keresés

Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz WynNyback #2631 üzenetére

    Először is, tagolhatnád a mondandódat, akkor nem folyna ki a szemünk.

    Másrészt, elég fura a felfogásod ha azt hiszed hogy ha ők írnak egy tesztet az iPhone-ról akkor abból nekik automatikusan reklám bevételük van. Megsúgom: nem :) Maximum annyi történik, hogy nem kell megvenniük a telefont a teszthez (mint azt pl. nagyon sok YouTube-os review-er teszi saját pénzen), hanem ki tudják könyörögni az adott márka hazai támogatásától a teszt készüléket.

    A fórum elavultságát kifejthetnéd bővebben. Mert amit egy fórumnak tudnia kell, azt alapvetően tudja ez is. A kereshetőség javítását támogatnám, erre már én is írtam egy ötletet korábban. Fel lehet úgy is fogni a prémium tagságot mint segítség az oldalnak amiből most kicsit tudnak áldozni a renoválásra is.

  • koxx

    MODERÁTOR

    válasz WynNyback #2631 üzenetére

    Igazad van, az sg és az index fórum sokkal színvonalasabb :U Manapság semmi sincs ingyen ezt jó volna megérteni.

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz WynNyback #2631 üzenetére

    Erről legalább 2 dolog jut eszembe...

    1. Csak kíváncsiságból érdekelne, hogy ha nem fizetsz elő és blokkolod a reklámokat is, akkor hogyan képzeled, hogy az oldal miből tudja kigazdálkodni az üzemeltetésével kapcsolatosan felmerülő költségeket? :F

    2. A megjelent írásokért, tesztekért, bemutatókért a gyártók nem fizetnek, tehát ez semmilyen bevétellel nem jár. (Jobb is, mert ha fizetnének, elég nehéz lenne elkerülni azt a vádat, hogy azért írunk úgy a termékről ahogy, mert "meg vagyunk véve kilóra"...

    +1 A Fórum kinézete bár az utóbbi jó néhány évben nem ment át gyökeres változtatáson, de szerintem még mindig bőven vállalható, különösen ha kitekintünk akár a nagyobb, meghatározó külföldi hardver oldalak Fórumaira is. Nem hiszem, hogy lenne szégyenkezni valónk, sőt! Azt pedig csak zárójelben teszem hozzá, hogy vannak a fejlesztésre ötleteink és irányok is, de a ezekkel is csínján kell bánni, mert a régi és a rendszeresen idelátogató felhasználók nem hiszem, hogy örülnének gyökeres változásoknak, különösen, ha a mostanit is jónak tartják.

    De természetesen ahogy gondolod, nemsokára reklám blokkolóval nem lesz vidám az oldal használata, így ha téged zavar az a nem túl sok reklám ami itt van és úgy gondolod, hogy az előfizetés nem éri meg, akkor sajnáljuk, de tényleg "le kell lépned"... Ez a Te döntésed. :)

    Com'è diverso il mondo visto da qui

  • Pisztillus

    senior tag

    válasz WynNyback #2631 üzenetére

    Érdekes hozzáállás - de hát nem vagyunk egyformák.

    Tesztek: én azokat mindig elolvasom, amelyek érdekelnek, főleg akkor, ha olyan vagy hasonló eszközt akarok venni, mint amilyet teszteltek. Ebből (na meg a hozzá kapcsolódó fórumból) sok információt szerzek be, és ez idáig mindig segített nekem a végső döntésemet meghozni. Arról nem is beszélve, hogy a kapcsolódó fórumokon előbb-utóbb felbukkannak a használók is - megosztva egy rakás tapasztalatot az eszközzel kapcsolatban.

    Fórum: pedig egy (számomra) új témába én úgy szoktam bekapcsolódni, hogy elolvasom az utolsó 2-3 oldal hozzászólásait (200-as nézetben), egyrészt azért, hogy átlássam a témát, másrészt azért, hogy kiderüljön az, hogy a problémámat tárgyalták-e már. Kisebb fórumok esetében meg végigolvasom az egészet. Tudom, csak hozzáállás kérdése az egész...

    Nagyapámnak még természetes volt, hogy megvette az újságot. Nekem meg már az a természetes, hogy nem fizetek érte.
    Engem meg a nagyszüleim és a szüleim is arra neveltek, hogy nekem is természetes legyen, hogy fizetek érte!
    És (ha majd lesznek) a gyermekeimet is úgy fogom nevelni, hogy nekik is természetes legye ugyanez.

    Szerk.: gépelési hibák

    [ Szerkesztve ]

    Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

  • zseko

    veterán

    válasz WynNyback #2631 üzenetére

    Nézted már egyáltalán, mennyi reklám van blokkoló nélkül? Én pl. most kettőt látok a ph! főoldalon, egy emag és egy autós. Na meg a 'Lám a láma' kiverte a szememet a gamepod oldalán, az valami rettentő ocsmány :DDD Igaz én előfizettem és lehet belekavar, hogy emiatt nem látok többet, hiába van most engedélyezve. Mert úgy emlékszem cikkek között is volt, na azokat pl. én is utálom.

    (#2664) WynNyback A legjobb dolgok mind ingyen vannak.
    Hmm, a p..a sincs ingyen, pedig a legjobb dolgok között van :D (boccs... :B) Ugyanígy a Ferrari, vagy egy óceánjárós luxusutazás, vagy sorolhatnánk még pár 'legjobb dolgot'. Bocs, de hülyeségre hülyeséget lehet válaszolni.

    Jah, mégvalami eszembe jutott, a játékok. Fiatalabbként én is úgy voltam vele hogy ingyen van, haveroktól, netről beszereztem/letöltöttem. És végülis ingyen van, hiszen beszerezhető, hát nem?. De már eljutottam oda, hogy nem az az elsődleges, hogy ingyen legyen. Így utólag szinte már majd minden játékot megvettem ami régen tetszett, mert ért nekem annyit, hogy fizessek érte. Pedig maradhatott volna továbbra is 'ingyen'.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Aktív témák